Spor

Z.E.S’TEN MELO TRANSFERİ..!

Zonguldak Ereğli Spor Kulübü sezona erken ‘merhaba’ dedi. 2014-2015 futbol sezonunda Ereğli 2. Amatör Kümede şampiyon olan Zonguldak Ereğli Spor 2015-2016 futbol sezonunu erken açtı. Transfer çalışmalarına erken başlayan Yönetim..

Z.E.S’TEN MELO TRANSFERİ..!

MELO 1

Zonguldak Ereğli Spor Kulübü sezona erken ‘merhaba’ dedi.

2014-2015 futbol sezonunda Ereğli 2. Amatör Kümede şampiyon olan Zonguldak Ereğli Spor 2015-2016 futbol sezonunu erken açtı.

Transfer çalışmalarına erken başlayan Yönetim Kurulu Gümelispor’dan Melo lakaplı Mehmet Fidan’ı kadrosuna kattı.

Erdemirspor alt yapısında yetişen ve uzun yıllar Erdemirspor’da forma giydikten sonra takımın lav edilmesinin ardından Gümelispor forması giyen Mehmet Fidan, 2015-2016 sezonu için Zonguldak Ereğli Spor’a imzayı attı.

Objektiflere Zonguldak Ereğli Spor forması ile poz veren Mehmet Fidan ‘ben başkanımıza geçtiğimiz sezondan söz verdim. Allah nasip ederse Z.E.S forması giyeceğim dedim. Nasip bu seneyeymiş. Aslında takımda bu sene içinde farklı görevde bulundum. Bu yüzden Zonguldak Ereğli Spor’u kendi kulübüm olarak görüyorum. Allah sağlık verdiği sürece bu formayı uzun yıllar terletmeyi düşünüyorum’ dedi.

Zonguldak Ereğli Spor Başkanı Kaan Kocaman ise ‘malumunuzdur, annemin rahatsızlığı nedeni ile çok keyifli olduğum söylenemez. Ancak kulübümüzü ailenin bir parçası gibi görüyor olmam nedeni ile elimden geleni yapmam gerektiğinin farkındayım. Mehmet bende yeri ayrı olan bir oyuncudur. Takıma onu sadece bir futbolcu gibi değil, takımda birçok sorumluluğu üstleneceğini bilerek alıyoruz. Kurucu Başkanımız Merhum Mehmet Kocaman’ın adını taşıyor olması ise bizleri ayrı bir duyguya sürüklüyor’ diyerek duygularını ifade etti.

MELO 2

YORUMLAR (1)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL