Spor

KEMAL DEMİR GÜVEN TAZELEDİ..!

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Zonguldak İl Temsilciliği seçimi yapıldı. Tek liste ile gidilen seçimlerde tüm oyları alan Kemal Demir yeniden futbolun temsilcisi seçildi. Zonguldak’ta Amatör Futbolun patronu bir kez daha..

KEMAL DEMİR GÜVEN TAZELEDİ..!

49925_futbol1

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Zonguldak İl Temsilciliği seçimi yapıldı. Tek liste ile gidilen seçimlerde tüm oyları alan Kemal Demir yeniden futbolun temsilcisi seçildi.

Zonguldak’ta Amatör Futbolun patronu bir kez daha Kemal Demir oldu. Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Binası’nda gerçekleştirilen seçimlere mevcut Başkan Demir tek aday olarak seçime katıldı.

Oylama öncesi Kulüp temsilcileri, sahalardaki ve soyunma odalarındaki eksiklerinin yanı sıra sezon sonunda Play-Off Şampiyonlarına kupa verilmesi konularında görüşlerini Taban birlikleri Başkanlarına ilettiler.

İl Temsilciliği seçimlerine Zonguldak Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Uğur Akdeniz, Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Tahir Buyurucu, TÜFAD Zonguldak Şube Başkanı Ahmet Birdal, İl Hakem Kurulu Başkanı Metin Cevahir, Saha Komiserleri Derneği Başkanı Naim Acar ve Kulüp temsilcileri katıldı. Uğur Akdeniz, Metin Malkoç ve Naim Acar’dan oluşan Divan Kurulu nezaretinde seçimlere geçildi. Açık oylama ile yapılan seçimlerde, Kemal Demir katılan 36 kulüp temsilcisinin oyuyla yeniden başkanlığa seçildi.

YENİDEN GÖREVE LAYIK GÖRENLERE TEŞEKKÜR EDERİM

Futbol İl Temsilciliği görevini 5. dönem yapacak olan Kemal Demir, seçimler sonrası şu açıklamayı yaptı, “2014-2015 sezonunun bitimiyle beraber futbol il temsilciliği görevim Ağustos ayında sona erecekti. Ancak kulüplerimizi mağdur etmemek amaçlı seçimi 2 ay öncesinden büyük bir katılımla gerçekleştirdik. Kulüplerimiz tekrar aday olmamı istediler, geçen dönem tekrar aday olmayacağımı söylemiştim. Kulüplerimizin çoğu sizi istiyoruz, başka bir aday çıkarmayacağız dedikleri için tekrar aday oldum.

Bugün yapılan seçimle katılanların tümümün oyunu alarak temsilci seçimdim. Beni bu göreve tekrar layık gördükleri için tüm Amatör Spor Kulüplerine, Taban birliklerine teşekkür ediyorum. Yalan konuşmayı sevmem, adil olmak için elimden geleni yaparım. Yanlışlarım da olmuştur, söylendiği zaman da özür dilemesini bilmişimdir. Bundan sonra bu hatalarımı yapmamak amaçlı layıkıyla görevimi yapmak için elimden gelen her şeyi yapacağım. Hepinize teşekkür ediyorum.”

Haber: Suat Özger

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL