Turkiye - Süper Lig
MKE Ankaragücü
13:30 1 : 1 90'
90'
Istanbulspor AS
Çaykur Rizespor
16:00 3 : 0 MS
MS
Mondihome Kayserispor
Atakaş Hatayspor
19:00 0 : 2 MS
MS
Fenerbahçe
Turkiye - 1. Lig
Tuzlaspor
13:30 1 : 1 90'
90'
Ankara Keçiörengücü
BB Bodrumspor
13:30 0 : 1 90'
90'
Eyüpspor
BB Erzurumspor
16:00 0 : 0 90'
90'
Kocaelispor
Sakaryaspor
19:00 2 : 0 90'
90'
Manisa Futbol Kulübü
Kulüp Hazırlık Maçları
Atus Ferlach
11:55 6 : 0 MS
MS
SV Gallizien
FC Zbrojovka Brno B
12:00 0 : 0 MS
MS
TJ Tatran Bohunice
FK Hodonin
13:00 3 : 1 90'
90'
MSK Breclav
Asc Olimpic Zarnesti
13:00 : 90'
90'
CS Unirea Ungheni 2018
FK Mutenice
13:30
TJ Slovan Bzenec
FC Stockholm Internazionale
13:30 1 : 2 90'
90'
Taby FK
SC Landskron
14:00
TSV Grafenstein
VFB Hohenems
15:00
FC Egg
Lunds BK
15:00 1 : 1 90'
90'
Falkenbergs FF
FK Sloga Pozega
16:00 0 : 0 90'
90'
FK Borac Cacak
Tus Heiligenkreuz
16:00
SV Gossendorf Gtc Graz
Sarpsborg 08
16:00 1 : 4 MS
MS
Moss FK
AB Gladsaxe
17:00
BK Olympic
SV Frauental
17:30
SVU Gleinstatten
Bryne FK
18:00
Kongsvinger IL Fotball
Vasalund Essinge
18:00 4 : 3 90'
90'
IFK Stocksund
Türkiye (Diğer) - 2. Lig
Nazilli Belediyespor
14:00 3 : 1 MS
MS
Kırklarelispor
Ankara Demirspor
14:00 2 : 0 MS
MS
Adıyaman 1954
Karacabey Belediyespor
14:00
Hekimoglu Trabzon
Ankaraspor
14:00 1 : 0 MS
MS
Zonguldak Kömürspor
Van Spor FK
14:00
Hes İlaç Afyonspor
Beyoğlu Yeni Çarşı
14:00 2 : 0 MS
MS
Serik Belediyespor
Bursaspor
14:00 0 : 2 MS
MS
Bucaspor
Altınordu FK
14:00 2 : 1 MS
MS
Kirsehir Belediye Spor
Düzcespor
14:00
Fethiyespor
Sarıyer
14:00 0 : 0 MS
MS
İnegölspor
Amed Sportif Faaliyetler
14:00
Karaman FK
Belediye Derincespor
14:00
Isparta 32 Sporu
68 Aksaray Belediyespor
14:00 0 : 1 MS
MS
Anagold 24 Erzincanspor
Iskenderun FK
14:00
Etimesgut Belediyespor
Denizlispor
14:00
Kastamonuspor
Uşakspor
14:00 0 : 2 MS
MS
Arnavutkoy Belediyesi Genclik Ve Spor
Menemenspor
14:00 2 : 0 MS
MS
Iğdır FK
İngiltere - Premier Lig
Brentford
18:00 2 : 2 MS
MS
Chelsea
Everton FC
18:00 1 : 3 MS
MS
West Ham United FC
Fulham FK
18:00 3 : 0 MS
MS
Brighton & Hove Albion FC
Newcastle United FC
18:00 3 : 0 MS
MS
Wolverhampton Wanderers FC
Nottingham Forest
18:00 0 : 1 MS
MS
Liverpool
Tottenham
18:00 3 : 1 MS
MS
Crystal Palace FC
Luton Town
20:30 2 : 3 90'
90'
Aston Villa
İspanya - LaLiga
Sevilla
16:00 3 : 2 90'
90'
Real Sociedad San Sebastian
Rayo Vallecano
18:15 1 : 1 90'
90'
Cadiz
Getafe
20:30 3 : 3 90'
90'
Las Palmas
Valencia
23:00 2 : 0 45'
45'
Real Madrid
Almanya - Bundesliga
Union Berlin
17:30 0 : 2 90'
90'
Borussia Dortmund
Mainz 05
17:30 1 : 1 90'
90'
Borussia Monchengladbach
Bochum
17:30 1 : 4 90'
90'
RB Leipzig
1. FC Heidenheim
17:30 1 : 2 90'
90'
Eintracht Frankfurt
SV Darmstadt 98
17:30 0 : 6 90'
90'
Augsburg
Wolfsburg
20:30 2 : 3 90'
90'
Stuttgart
Fransa - Ligue 1
Stade Reims
19:00 0 : 1 MS
MS
Lille OSC
Clermont Foot 63
23:00 0 : 1 45'
45'
Marsilya
İtalya - Serie A
Udinese Calcio
17:00 1 : 1 MS
MS
US Salernitana
AC Monza
20:00 1 : 4 MS
MS
AS Roma
Torino FC
22:45 0 : 0 DA
DA
ACF Fiorentina
Hollanda - Eredivisie
Go Ahead Eagles
20:45 1 : 0 90'
90'
RKC Waalwijk
Vitesse Arnhem
22:00 1 : 2 86'
86'
FC Twente Enschede
Sparta Rotterdam
23:00 0 : 1 DA
DA
AZ Alkmaar
Belçika - Pro Lig
Cercle Brugge
18:00 2 : 3 90'
90'
Yellow-Red Mechelen
Oud-Heverlee Leuven
20:15 0 : 2 90'
90'
Union Saint-Gilloise
Standart Liege
22:45 1 : 1 DA
DA
KAA Gent
Portekiz - Liga Portugal
Moreirense FC
18:30 0 : 0 90'
90'
Rio Ave FC
Estoril Praia
21:00 1 : 3 MS
MS
Vitoria Guimarares
SC Braga
23:30 0 : 0 13'
13'
Estrela Amadora
Rusya - Premier Lig
CSKA Moskova
14:00 1 : 1 MS
MS
FC Orenburg
FK Krasnodar
16:30 1 : 1 90'
90'
FK Rubin Kazan
RFK Akhmat Grozny
19:00 1 : 0 MS
MS
Ural Ekaterinburg
FK Zenit St Petersburg
19:30 0 : 0 90'
90'
FK Spartak Moskova
İskoçya - Premier Lig
FC Dundee
18:00 2 : 2 90'
90'
Kilmarnock FC
Hibernian FC
18:00 2 : 0 MS
MS
Ross County
Glasgow Rangers
18:00 1 : 2 MS
MS
Motherwell FC
St Johnstone FC
18:00 1 : 1 90'
90'
Livingston FC
St Mirren
18:00 2 : 1 90'
90'
Aberdeen FC
Suudi Arabistan - Saudi.Prof. Ligi
AL Khaleej Saihat FC
17:00 0 : 0 MS
MS
AL Shabab FC (KSA)
Damac FC
17:00 0 : 2 MS
MS
AL Ettifaq FC
Al-Ahli Saudi FC
20:00 1 : 1 90'
90'
Al-Fateh SC
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 3
Fatsa Belediyespor
14:00
Erbaaspor
CAF Şampiyonlar Ligi
Mamelodi Sundowns
16:00 1 : 0 MS
MS
TP Mazembe
Pyramids FC
16:00 2 : 2 MS
MS
FC Nouadhibou
Simba SC
19:00 6 : 0 MS
MS
Jwaneng Galaxy
Wydad AC
19:00 1 : 0 MS
MS
Asec Mimosas
Esperance Sportive de Tunis
22:00
Al Hilal (SDN)
Atletico Petroleos de Luanda
22:00
Etoile Sportive du Sahel
Türkiye (Diğer) - U19 Elit A
İstanbulspor AŞ
12:00 0 : 4 MS
MS
Trabzonspor
Altınordu FK
12:00 2 : 1 MS
MS
Fenerbahçe
Yeni Malatyaspor
12:00 1 : 1 MS
MS
Mondihome Kayserispor
Mke Ankaragucu
12:00 4 : 0 MS
MS
Kasımpaşa
Ankaraspor
12:00 1 : 1 MS
MS
İstanbul Başakşehir FK
Beşiktas JK
13:00 3 : 0 MS
MS
Adana Demirspor
Eyupspor
13:00
Boluspor
Türkiye (Diğer) - U19 Elit B
Bandırmaspor
12:00 3 : 1 MS
MS
Manisa Futbol Kulubu
Bursaspor
12:00
Çaykur Rizespor
Ankara Keçiörengücü
12:00 1 : 1 MS
MS
Sakaryaspor U19
Eskişehirspor
12:00
Pendikspor U19
Altay
12:00 2 : 2 MS
MS
Göztepe
Denizlispor
12:00
Gençlerbirliği
Yomra Spor U19
13:00
Bodrum FK U19
Ümraniyespor
14:30
Bayrampasa Spor A.S. U19
İngiltere - Championship
Bristol City
15:30 0 : 1 90'
90'
Cardiff City
Huddersfield Town
15:30 1 : 1 90'
90'
Leeds United
Birmingham City
18:00 3 : 4 90'
90'
Southampton
Leicester City FC
18:00 1 : 2 MS
MS
Queens Park Rangers
Millwall
18:00 1 : 0 MS
MS
Watford
Norwich City FC
18:00 1 : 0 MS
MS
Sunderland
Plymouth Argyle
18:00 0 : 2 MS
MS
Ipswich Town
Preston North End
18:00 0 : 0 MS
MS
Hull City
Rotherham United
18:00 0 : 1 MS
MS
Sheffield Wednesday
Stoke City
18:00 2 : 0 MS
MS
Middlesbrough
Swansea City
18:00 2 : 1 MS
MS
Blackburn Rovers
İngiltere - Lig 1
Bolton Wanderers
18:00 2 : 0 MS
MS
Cambridge United
Carlisle United
18:00 1 : 3 MS
MS
Reading
Cheltenham Town
18:00 0 : 0 MS
MS
Burton Albion
Derby County
18:00 3 : 0 MS
MS
Port Vale
Fleetwood Town
18:00 4 : 2 90'
90'
Wigan
Leyton Orient London
18:00 0 : 1 MS
MS
Bristol Rovers
Lincoln City
18:00 0 : 0 MS
MS
Stevenage FC
Northampton Town
18:00 1 : 1 MS
MS
Charlton Athletic
Peterborough United
18:00 2 : 1 MS
MS
Exeter City
Portsmouth
18:00 2 : 1 MS
MS
Oxford United
Shrewsbury Town
18:00 0 : 2 MS
MS
Blackpool
Wycombe Wanderers
18:00 2 : 4 90'
90'
Barnsley
İngiltere - Lig 2
Wimbledon
15:30 0 : 0 90'
90'
Milton Keynes Dons
Bradford City
18:00
Notts County
Colchester United
18:00
Stockport County FC
Crawley Town
18:00
ER
Barrow
Crewe Alexandra
18:00 2 : 3 MS
MS
Morecambe FC
Grimsby Town
18:00 1 : 0 MS
MS
Forest Green Rovers
Newport County
18:00 0 : 1 MS
MS
Mansfield Town
Salford City
18:00 0 : 2 MS
MS
Gillingham FC
Swindon Town
18:00 1 : 1 MS
MS
Harrogate Town
Tranmere Rovers FC
18:00 1 : 0 MS
MS
Sutton United
Walsall
18:00 3 : 1 MS
MS
Doncaster Rovers
Wrexham
18:00 4 : 0 MS
MS
Accrington Stanley
İngiltere - Ulusal Lig
Dorking Wanderers
15:30 4 : 1 90'
90'
Chesterfield FC
AFC Fylde
18:00 4 : 1 MS
MS
Maidenhead United FC
Boreham Wood FC
18:00 1 : 1 MS
MS
Gateshead
Bromley
18:00 2 : 0 MS
MS
FC Halifax Town
Dagenham and Redbridge FC
18:00 3 : 1 MS
MS
Altrincham
Eastleigh
18:00 3 : 3 90'
90'
Solihull Moors
Ebbsfleet United FC
18:00 2 : 1 MS
MS
Rochdale
Hartlepool United
18:00 1 : 2 MS
MS
Barnet FC
Oldham Athletic
18:00 1 : 1 MS
MS
Southend United
Oxford City
18:00 1 : 2 MS
MS
Aldershot Town FC
Woking
18:00
ER
Kidderminster Harriers FC
York City FC
18:00 2 : 3 MS
MS
Wealdstone
İspanya - LaLiga 2
CD Eldense
16:00 2 : 0 MS
MS
Villarreal CF B
Espanyol Barcelona
18:15 0 : 0 90'
90'
Huesca
Racing Club de Ferrol
18:15 2 : 2 90'
90'
Racing Santander
Real Oviedo
20:30 3 : 2 90'
90'
Levante
Burgos
23:30 0 : 0 17'
17'
Cartagena
İspanya - Primera Federacion
CD Arenteiro
18:00
Gimnastic
CF Fuenlabrada
18:00
SD Ponferradina
Algeciras CF
18:00 1 : 1 MS
MS
CR Granada
Cultural Leonesa
20:00 1 : 1 MS
MS
SD Tarazona
CD Teruel
20:00
CF Rayo Majadahonda
Real Sociedad San Sebastian B
20:00
SD Logrones
UD Cornella
22:00
CA Osasuna B
Unionistas de Salamanca CF
22:00
RC Celta de Vigo B
İspanya - Segunda Federacion
Athletic Bilbao B
18:00 3 : 1 MS
MS
UD Mutilvera
CD Estepona
18:30
CD San Roque de Lepe
CD Illescas
18:30
Getafe CF B
Arandina CF
19:00 2 : 0 MS
MS
UP Langreo
CD Manchego Ciudad Real
19:00 1 : 1 MS
MS
Sevilla Atletico
Utebo FC
19:30
CD Egues
Ourense CF
20:00 2 : 0 MS
MS
Racing Club Villalbes
SD Gernika Club
20:00 0 : 1 MS
MS
Barakaldo CF
UE Costa Brava
20:00 1 : 0 MS
MS
Espanyol Barcelona B
Almanya - 2. Bundesliga
Hannover 96
15:00 2 : 2 MS
MS
Fortuna Düsseldorf
Hansa Rostock
15:00 0 : 3 MS
MS
Kaiserslautern
Nürnberg
15:00 2 : 1 MS
MS
Eintracht Braunschweig
Karlsruher
22:30 1 : 0 55'
55'
Greuther Furth
Almanya - 3. Lig
Erzgebirge
16:00 2 : 3 MS
MS
SC Preussen 06 Munster
Hallescher FC
16:00 1 : 0 MS
MS
Dynamo Dresden
Lubeck
16:00 0 : 0 MS
MS
1. FC Saarbrucken
München
16:00 0 : 1 MS
MS
Ulm 1846
SV Waldhof Mannheim 07
16:00 3 : 1 MS
MS
Jahn Regensburg
Rot Weiss Essen
18:30 1 : 3 90'
90'
Unterhaching
Fransa - Lig 1, Bayanlar
FC Fleury
15:30
Stade De Reims
Paris Saint-Germain FC
16:30
Le Havre AC
Montpellier HSC
16:30
Girondins Bordeaux
LOSC Lille
16:30
Ea Guingamp
Paris FC
21:30
As Saint Etienne
Fransa - Ligue 2
Paris FC
17:00 0 : 0 MS
MS
AS Saint-Etienne
Pau FC
21:00 2 : 3 MS
MS
Caen
Sporting Bastia
21:00 1 : 0 90'
90'
Grenoble
Auxerre
21:00 0 : 0 MS
MS
Valenciennes
Stade Lavallois MFC
21:00 1 : 1 MS
MS
Amiens
Guingamp
21:00 0 : 0 90'
90'
Troyes
USL Dunkerque
21:00 2 : 2 MS
MS
US Concarneau
Rodez Aveyron
21:00 2 : 2 MS
MS
Bordeaux
FC Annecy
21:00 0 : 0 MS
MS
US Quevilly-Rouen Metropole
Fransa - Ulusal
FC Villefranche Beaujolais
19:00 0 : 1 90'
90'
FC Versailles 78
US Avranches
19:00 0 : 0 90'
90'
Red Star FC
Le Mans FC
21:30 2 : 0 90'
90'
FC Goal
LB Chateauroux
21:30 2 : 1 90'
90'
Orleans
İtalya - Bahar Şampiyonası
SS Lazio
13:00 2 : 0 MS
MS
Frosinone Calcio
Atalanta BC
15:00 1 : 5 MS
MS
AS Roma
Cagliari Calcio
15:00 1 : 1 MS
MS
UC Sampdoria
Bologna FC
17:00 2 : 2 MS
MS
Hellas Verona FC
İtalya - Campionato Primavera 2
Venezia FC
13:00
AC Renate U19
Cosenza Calcio
13:00
Pescara Calcio
Cesena
13:15
FC Crotone
AC Reggiana 1919
13:30
US Albinoleffe U19
Perugia
14:00
Ternana Calcio U19
SS Monopoli U19
16:00
SSC Napoli
Palermo FC
16:00
Ascoli Calcio 1898 FC
US Cremonese
16:30
Brescia Calcio
LR Vicenza
16:30
FC Sudtirol Bolzano U19
Parma Calcio 1913
16:30
AC Feralpisalo U19
Spal
16:30
US Alessandria Calcio 1912
Udinese Calcio
16:30
Calcio Padova
US Salernitana
17:00 2 : 2 MS
MS
SSC Bari U19
Virtus Entella
17:00
Spezia Calcio
İtalya - Serie B
FC Sudtirol Bolzano
16:00 1 : 0 MS
MS
Lecco
Ternana Calcio
16:00 1 : 3 MS
MS
Parma
Brescia
16:00 4 : 2 MS
MS
Palermo FC
İtalya - Serie C, Grup A
Triestina Calcio 1918
20:30 2 : 2 90'
90'
FC Legnago Salus SSD
PRO Vercelli 1892
20:30 1 : 1 90'
90'
Mantova
Atalanta BC U23
20:30 0 : 0 90'
90'
Novara Calcio
İtalya - Serie C, Grup B
ASD Torres Sassari
16:00 4 : 1 MS
MS
Delfino Pescara 1936
Juventus FC
18:15 2 : 2 90'
90'
AS Gubbio
Fermana FC
18:15 2 : 2 90'
90'
Olbia Calcio
Vis Pesaro 1898
18:15 0 : 1 90'
90'
US Citta di Pontedera
Arezzo
20:30 3 : 0 90'
90'
Ancona-Matelica
Perugia Calcio SPA
22:45 0 : 0 45'
45'
USD Recanatese 1923
İtalya - Serie C, Grup C
SSD Brindisi
20:30 1 : 3 90'
90'
ACR Messina
Benevento Calcio
22:45 0 : 0 DA
DA
Foggia
Crotone
22:45 2 : 0 DA
DA
FC Giugliano 1928
ASD Sorrento 1945
22:45 0 : 0 DA
DA
Potenza Calcio
İtalya - Serie D,A Grubu
Citta Di Varese
16:30
Calcio Chieri 1955
İtalya - Serie D,E Grubu
Aquila Montevarchi
18:00
SC Trestina
İtalya - Serie D,G Grubu
San Marzano Calcio
16:30
ASD Gladiator 1924
Hollanda - Eredivisie,Kadınlar
PSV Eindhoven
16:00
Fortuna Sittard
Feyenoord Rotterdam
18:30
Excelsior Rotterdam
PEC Zwolle Kadınlar
18:30
ADO Den Haag
Hollanda - Tweede Divisie
SSV Scheveningen
16:30
Rijnsburgse Boys
GVVV
16:30
VV Katwijk
VV Noordwijk
16:30
FC Lisse
K.v.v. Quick Boys
17:00
Excelsior Maassluis
Spakenburg
17:00
Assen
Kozakken Boys
17:00 1 : 1 MS
MS
Hardenberg
Jong Sparta Rotterdam
17:30
Almere City FC
De Treffers
20:00 1 : 1 MS
MS
Koninklijke HFC
Hollanda - U21 KNVB, Divisie 1
GO Ahead Eagles U21
15:30
FC Twente Heracles
FC Groningen
16:00
de Graafschap U21
PEC Zwolle
16:30
Feyenoord Rotterdam
NEC Nijmegen
16:45
SC Cambuur
Belçika - Challenger Pro Lig
Lierse Kempenzonen
18:00 3 : 1 MS
MS
Royal Francs Borains
KMSK Deinze
22:00 4 : 1 88'
88'
RSC Anderlecht Futures
Lommel SK
22:00 3 : 1 90'
90'
Luik FC
Belçika - Nationale 1
KFC Dessel Sport
21:30
Capellen
Raal La Louviere
22:00
Royal Excelsior Virton
Royal Olympic Charleroi Chatelet Farciennes
22:00
Jeugd Oud Heverlee Leuven
KSK Heist
22:00
Royal Knokke FC
Hoogstraten VV
22:00
KSC Lokeren Temse
Belçika - Süper Lig,Kadınlar
Club Brugge YLA
15:30
KRC Genk
Yellow-Red KV Mechelen
20:00
KAA Gent
RSC Anderlecht Bayanlar
21:00 3 : 2 MS
MS
Standard Femina de Liege
Belçika - U21 Pro Ligi
Jeugd St. Truidense VV
21:30
FCV Dender EH U21
Portekiz - Campeonato Nacional, Kadınlar
Rp FC
14:00
CS Maritimo Madeira
Vilaverdense FC
18:00 2 : 1 MS
MS
SF Damaiense
Valadares Gaia FC
18:00 1 : 0 MS
MS
CA Ouriense
FC Famalicao
18:00 1 : 3 MS
MS
SCU Torreense
Portekiz - İkinci Lig
UD Leiria
14:00 2 : 3 90'
90'
CD Mafra
CD Feirense
17:00 1 : 2 MS
MS
SL Benfica B
Portekiz - Liga Portugal 3
Lusitania FC Lourosa
18:00
FC Felgueiras 1932
1 Dezembro
18:00 1 : 4 MS
MS
Sporting Lisbon B
Caldas
18:00 4 : 1 MS
MS
CA Pero Pinheiro
Amora FC
18:00 2 : 0 MS
MS
FC Oliveira do Hospital
Varzim SC
20:00
FC Alverca SAD
SC Covilha
22:00
Atletico Clube de Portugal
Portekiz - U19 Şampiyonası
SC Lusitania
15:00 2 : 0 MS
MS
GD Estoril Praia
Rio Ave FC
18:00 2 : 1 MS
MS
Chaves
Gil Vicente
18:00
Lusitania FC Lourosa
Maritimo
18:00
FC Vizela
Academica Coimbra
18:00
OS Belenenses
FC Alverca
18:00 4 : 2 MS
MS
SCU Torreense
SC Beira-Mar
18:00
Vitoria Setubal
FC Famalicao
18:00 1 : 0 MS
MS
FC Porto
SC Braga
18:00
Vitoria Guimaraes
Sporting CP
18:00 2 : 2 MS
MS
Academico Viseu
Rusya - 1. Liga
FC Yenisey Krasnoyarsk
11:30 1 : 0 MS
MS
Torpedo Moskova
Sokol Saratov
13:30 1 : 0 90'
90'
FC Dynamo-Makhachkala
PFC Kuban Krasnodar
15:00 0 : 2 MS
MS
FC Shinnik Yaroslavl
Leningradets
15:00 0 : 0 MS
MS
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
Rusya - 2. Liga, Division A
Torpedo Miass
12:00 1 : 1 MS
MS
FC Kaluga
FC Tekstilshchik Ivanovo
14:00 1 : 1 MS
MS
Dinamo Brjansk
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
14:00 1 : 1 MS
MS
FK Volga Ulyanovsk
FC Irtysh Omsk
14:00 3 : 1 MS
MS
FC Avangard Kursk
Khimik Dzerzhinsk
15:00 0 : 2 MS
MS
Spartak Kostroma
İskoçya - Lig 1
Edinburgh City FC
18:00 0 : 2 MS
MS
Cove Rangers FC
Falkirk FC
18:00 1 : 1 MS
MS
Annan Athletic FC
Kelty Hearts FC
18:00 0 : 5 90'
90'
Hamilton Academical FC
Montrose
18:00 4 : 3 MS
MS
Alloa Athletic FC
Queen of The South FC
18:00 2 : 2 MS
MS
Stirling Albion FC
İskoçya - Lig 2
Bonnyrigg Rose
18:00 0 : 1 MS
MS
Stenhousemuir
Clyde FC
18:00 2 : 1 MS
MS
Elgin City FC
Dumbarton FC
18:00 1 : 0 MS
MS
Peterhead
Stranraer
18:00 0 : 0 MS
MS
Forfar Athletic FC
Spartans
18:00 1 : 3 MS
MS
East Fife
İskoçya - Şampiyona
Airdrieonians FC
18:00 1 : 1 MS
MS
Queens Park FC
Dunfermline Athletic FC
18:00 2 : 0 MS
MS
Ayr United FC
Greenock Morton FC
18:00 0 : 2 90'
90'
Inverness Caledonian Thistle FC
Partick Thistle FC
18:00 1 : 1 MS
MS
Dundee United
ABD - ABD MLS
Minnesota United FC
22:00 0 : 1 79'
79'
Columbus Crew
Real Salt Lake
22:00
Los Angeles FC
Almanya - A-Junioren-Bundesliga Batı
TSV Alemannia Aachen
13:00 3 : 2 MS
MS
Fortuna Dusseldorf
Almanya - A-Junioren-Bundesliga Güney/Güneybatı
Eintracht Frankfurt
15:00
Greuther Furth
VFB Stuttgart
15:00 1 : 2 MS
MS
FC Ingolstadt 04
Almanya - A-Junioren-Bundesliga, Kuzey/Kuzeydoğu
Dynamo Dresden
13:00 1 : 0 MS
MS
FC St Pauli
Eintracht Braunschweig
16:00 2 : 3 MS
MS
1. FC Union Berlin
VFL Osnabruck
16:00 0 : 0 MS
MS
Hamburger SV
Almanya - Bayernliga Güney
FC Pipinsried
16:00
TSV 1896 Rain
FC Gundelfingen
16:00
Schwaben Augsburg
TSV 1865 Dachau
16:00 2 : 1 MS
MS
TSV 1860 Munich II
TSV Landsberg am Lech
16:00 1 : 4 MS
MS
FC Deisenhofen
TSV 1874 Kottern
16:00
TSV 1861 Nordlingen
Ismaning
16:00
SV Kirchanschoring
Heimstetten
16:00
SV Erlbach
Almanya - Bayernliga Kuzey
Bayern Hof
16:00
FC Coburg
SPVGG Hankofen-Hailing
16:00
VFB Eichstatt
Wurzburger FV
17:00 0 : 1 MS
MS
Ingolstadt 04 (A)
SV Fortuna Regensburg
18:00
TSV Abtswind
Jahn Regensburg II
18:00
DJK Gebenbach
Almanya - Bölgesel Ligi Bavaria
FC Wurzburger Kickers
16:00 4 : 0 90'
90'
Ansbach
SV Schalding-Heining
16:00 1 : 1 MS
MS
Bayern Munich II
Vilzing
16:00 1 : 1 MS
MS
FC Augsburg II
1. FC Schweinfurt 05
16:00 2 : 2 MS
MS
Memmingen
Eintracht Bamberg
16:00 1 : 3 MS
MS
Greuther Furth II
Wacker Burghausen
16:00 2 : 0 MS
MS
Buchbach
Almanya - Bölgesel Ligi Güneybatı
TSV Schott Mainz
16:00 1 : 2 MS
MS
FC 08 Homburg-Saar
Stuttgart Kickers
16:00 4 : 0 MS
MS
TSV Steinbach 1921
VfR 1921 Aalen
16:00 0 : 0 MS
MS
FSV Mainz II
Bahlinger
16:00 0 : 0 MS
MS
Freiburg
Ein. Frankfurt (A)
16:00 2 : 2 MS
MS
KSV Hessen Kassel
FSV Frankfurt 1899
16:00 1 : 1 MS
MS
FC Astoria Walldorf
Hoffenheim (A)
16:00 4 : 0 90'
90'
Koblenz 1911
Almanya - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
Jena
15:00 3 : 1 90'
90'
Hertha BSC II
Babelsberg 03
15:00 1 : 1 90'
90'
Dynamo
VSG Altglienicke
15:00 2 : 3 MS
MS
Hansa Rostock II
Lokomotiv Leipzig
18:00 1 : 1 MS
MS
Chemnitzer
Almanya - Bölgesel Ligi, Kuzey
1. FC Phonix Lubeck
15:00 1 : 0 MS
MS
SC Spelle-Venhaus
Hannover 96 (A)
15:00 2 : 0 MS
MS
Hamburg (A)
Holstein Kiel II
16:00 1 : 3 MS
MS
SV DROCHTERSEN/ASSEL
Eimsbutteler TV
17:00 0 : 0 90'
90'
SV Meppen 1912
SSV Jeddeloh II
18:00 3 : 1 MS
MS
SC Weiche Flensburg 08
Blau-Weiss Lohne
20:00 3 : 0 MS
MS
Kilia Kiel
Almanya - Bremen-Liga
OSC Bremerhaven
15:00
TUS Komet Arsten
BTS Neustadt
16:00
SV Hemelingen
Brinkumer
16:00
Blumenthaler SV
TS Woltmershausen
16:00
Werder Bremen (A)
SG Aumund-Vegesack
16:30
Vahr Blockdiek
Almanya - Bundesliga 2 , Kadınlar
FC Carl Zeiss Jena
17:30
1. FFC Turbine Potsdam 71
Almanya - Hessenliga
Hanauer SC
16:00
SC 1929 Waldgirmes
VfB Marburg
16:00
SC Viktoria 06 Griesheim
Turk Gucu Friedberg
16:30
FC Hanau 93
Baunatal
16:30
E. Stadtallendorf
FC 1906 Erlensee
17:00
SV Rot-Weiss Walldorf
Steinbach
17:00
FC Bayern Alzenau
Hunfelder SV 1919
17:00
FC Giessen
Almanya - Oberliga BW
FV Ravensburg
16:00
FC Holzhausen
TSG Backnang
16:00
FSV 08 Bietigheim-Bissingen
1. Goppinger SV
16:00
FC Denzlingen
Offenburger
16:30
1 FC Normannia Schwabisch Gmund
SSV Reutlingen
17:00
SV Oberachern
TSV Essingen
17:00
Nöttingen
Atsv Mutschelbach
17:00 2 : 0 MS
MS
Mannheim
FSV Hollenbach
17:00
Pforzheim
08 Villingen
17:30
S. Grossaspach
Almanya - Oberliga Hamburg
TUS Dassendorf 1948
15:00
Etsv Hamburg
FC Türkiye Wilhelmsburg
15:00 3 : 2 MS
MS
SC Victoria Hamburg 1895
Almanya - Oberliga Niederrhein
TVD Velbert 1870
17:30
Krefelder FC Uerdingen 05
Almanya - Oberliga Niedersachsen
FSV Schoningen 2011
16:00
Oldenburg
BSV SW Rehden
16:00
Kickers Emden
SV Meppen II
16:00 1 : 0 MS
MS
1. FC Germania Egestorf/Langreder
R. Ehlershausen
17:00 1 : 6 MS
MS
TUS Bersenbruck
SV Atlas Delmenhorst
17:00
Heeslinger SC
Almanya - Oberliga NOFV Güney
SV 09 Arnstadt
16:00
VfB Germania Halberstadt
Bischofswerdaer FV 1908
16:00 5 : 0 MS
MS
FC Einheit Wernigerode
SG Union Sandersdorf
16:00 0 : 1 MS
MS
Plauen
Auerbach 1906
16:00 2 : 0 MS
MS
Ludwigsfelder
SC Freital
16:00 2 : 0 MS
MS
FC Grimma
FSV Motor Marienberg
16:00 4 : 0 MS
MS
Budissa Bautzen
Almanya - Oberliga NOFV Kuzey
Borussia Berlin
15:00
SC Staaken 1919
RSV Eintracht Stahnsdorf 1949
16:00
FC Hertha 03 Zehlendorf
Rostocker FC
16:00
TUS Makkabi Berlin
Almanya - Oberliga Rheinland-Pfa
VfR Wormatia 08 Worms
16:00
Engers
FK 03 Pirmasens
16:00
TSG Pfeddersheim
Mechtersheim
16:00 1 : 3 MS
MS
Eintracht Trier
SV Auersmacher
17:30
FC Bitburg 1919
K´Lautern (A)
17:30
A. Waldalgesheim
FC Karbach
17:30
SV Morlautern
SPVGG Quierschied
17:30
FC Rot-Weiss Koblenz
FV Dudenhofen
19:00 2 : 0 MS
MS
VfR Baumholder 1886
Almanya - Oberliga Westfalen
VfL Sportfreunde Lotte 1929
19:00
Turkspor Dortmund 2000
Almanya - Regionalliga Batı
SV Rodinghausen
16:00 1 : 1 90'
90'
Alemannia Aachen
1. FC Duren
16:00 3 : 5 MS
MS
SC Wiedenbruck
Borussia Monchengladbach II
16:00 2 : 0 90'
90'
Wegberg Beeck
Fortuna Dusseldorf II
16:00 2 : 0 MS
MS
FC Gutersloh 2000
Fortuna Cologne
16:00 2 : 1 MS
MS
RW Oberhausen
Rot Weiss Ahlen
16:00 1 : 2 MS
MS
Lippstadt 08
1. FC Bocholt
16:00 4 : 1 90'
90'
Velbert
Almanya - Schleswig-Holstein-Liga
SC Weiche Flensburg 08 II
15:30
Inter Turkspor Kiel
TSB Flensburg
16:00
PSV Union Neumunster
Heider
16:00
TSV Nordmark Satrup
Mtsv Hohenwestedt
17:00 0 : 0 MS
MS
TSV Bordesholm
FC Dornbreite
17:00
SV Preussen 09 Reinfeld
Andorra - Premier Lig
Inter Club de Escaldes
22:30
FC Santa Coloma
Angola - Girabola
Recreativo Do Libolo
17:00
CD Huila
Cr Uniao de Malanje
17:00
Santa Rita
GD Interclube
17:30
Kabuscorp SCP
Arjantin - Copa de la Liga
CA Tigre
01:00 1 : 0 MS
MS
CA Central Cordoba SE
CA Banfield
03:15 2 : 0 MS
MS
Deportivo Riestra AFBC
CA Platense
03:15 0 : 0 MS
MS
Racing Club Avellaneda
CA Sarmiento Junin
23:00 1 : 0 45'
45'
Union de Santa Fe
Arjantin - Primera B
CA Colegiales
23:00
CSD San Martin
CSD Flandria
23:00
CA Excursionistas
CA Villa San Carlos
23:00
Sacachispas FC
CS Italiano
23:00
CSD Merlo
Argentino de Merlo
23:00
CSCD Laferrere
CSD Liniers
23:00
Canuelas FC
CD Armenio
23:00
CA Ferrocarril Midland
CA Argentino de Quilmes
23:00
CA Fenix
Club Comunicaciones
23:05
Club Atletico Los Andes
Arjantin - Primera C
CA Central Cordoba de Rosario
23:00
Argentino De Rosario
Arjantin - Primera Nacional
San Martin de Tucuman
23:00
ER
Quilmes Atletico Club
Agropecuario Argentino
23:00 0 : 1 43'
43'
Gimnasia Y Esgrima Jujuy
CA All Boys
23:00 0 : 0 45'
45'
CA Guemes
CSD Tristan Suarez
23:00 1 : 1 43'
43'
CA Alvarado
Gimnasia y Esgrima Mendoza
23:00
ER
Deportivo Madryn
CA Estudiantes
23:00 0 : 0 42'
42'
Club Almagro
Arnavutluk - Kategoria Superiore
Vllaznia Shkoder
19:00 3 : 1 MS
MS
Tiran
KF Teuta
19:00 3 : 0 MS
MS
KF Erzeni Shijak
Avustralya - A-League, Kadınlar
Western Sydney Wanderers
09:00 0 : 2 MS
MS
Sydney FC
Brisbane Roar FC
10:00 2 : 0 MS
MS
Melbourne City FC
Avustralya - A-Ligi
Western United FC
09:00 1 : 0 MS
MS
Perth Glory
Newcastle United Jets
10:00 0 : 1 MS
MS
Central Coast Mariners
Western Sydney Wanderers FC
11:45 1 : 4 MS
MS
Sydney FC
Avustralya - Kuzey NSW NPL
New Lambton FC
06:30 0 : 3 MS
MS
Valentine FC
Weston Workers FC
10:00 5 : 1 MS
MS
Maitland FC
Newcastle Olympic FC
10:00 1 : 1 MS
MS
Edgeworth FC
Adamstown Rosebud FC
10:00 0 : 3 MS
MS
Charlestown Azzurri FC
Lake Macquarie FC
11:00 1 : 4 MS
MS
Broadmeadow Magic FC
Avustralya - NPL, Güney Avustralya
Croydon Kings FC
07:00 1 : 0 MS
MS
Campbelltown City SC
Adelaide United FC
07:30 1 : 5 MS
MS
Modbury Jets SC
North Eastern Metrostars SC
09:30 4 : 3 MS
MS
Adelaide Croatia Raiders SC
Adelaide Olympic FC
11:30 1 : 5 MS
MS
White City Woodville
Avustralya - NPL, Victoria
North Geelong Warriors FC
07:00 1 : 2 MS
MS
Fc Bulleen Lions
Caroline Springs George Cross FC
09:30 1 : 2 MS
MS
Langwarrin SC
Avustralya - NPL,Victoria
Manningham United Blues
07:00 2 : 5 MS
MS
South Melbourne
Altona Magic SC
10:15 2 : 3 MS
MS
Dandenong Thunder
Hume City
12:00 4 : 0 MS
MS
Port Melbourne Sharks
Avustralya - NSW NPL 1
Sydney Olympic FC
09:00 6 : 0 MS
MS
Sydney United
Marconi Stallions
11:00 2 : 1 MS
MS
NWS Spirit
Blacktown City FC
11:00 3 : 2 MS
MS
Sutherland Sharks
St George Saints FK
11:00 2 : 1 MS
MS
Sydney FC Youth
Avustralya - Queensland NPL
Brisbane City FC
10:00 3 : 2 MS
MS
Sunshine Coast Wanderers
Wynnum Wolves FC
11:15 2 : 1 MS
MS
Peninsula Power FC
Moreton City Excelsior FC
12:30 : 90'
90'
Brisbane Roar FC
Avustralya - Queensland NPL, Kadınlar
Gold Coast United FC
09:00 4 : 0 MS
MS
Football Queensland QAS
Peninsula Power FC
10:45 0 : 1 MS
MS
Olympic FC Brisbane
Mitchelton FC
11:00 4 : 4 MS
MS
Lions FC
Avustralya - Queensland Premier Lig 1
Caboolture FC
11:00
Mitchelton FK
SWQ Thunder FC
11:00
Ipswich FC
Broadbeach United
12:15
Logan Lightning
Avusturya - 2. Liga
FC Liefering
16:30 3 : 1 90'
90'
St. Pölten
Dornbirn
16:30 0 : 2 90'
90'
SV Lafnitz
KSV 1919
16:30 0 : 3 90'
90'
Schwarz Weiss Bregenz
Avusturya - Bölgesel Ligi Doğu
SR Donaufeld
16:30
Rapid Wien II
SCU Ardagger
19:00
SC Wiener Viktoria
Avusturya - Bölgesel Ligi Merkez
Junge Wikinger Ried
17:00 2 : 1 MS
MS
FC Gleisdorf 09
Union Gurten
17:30
ASK Klagenfurt
USV Weindorf St. Anna am Aigen
19:00
Union Vocklamarkt
Azerbaycan - Premier Lig
Zira FK
15:00 1 : 1 90'
90'
PFK TURAN TOVUZ
Sabah Masazir
17:30 2 : 0 90'
90'
ARAZ NAKCHIVAN PFK
BAE - Arap Körfez Ligi
Al-Nasr Dubai CSC
16:35 1 : 0 90'
90'
Baniyas Club
Al Wahda FC (Uae)
19:15 3 : 2 90'
90'
Al Jazira (Uae)
Beyaz Rusya - Süper Kupa
FC Torpedo Belaz Zhodino
17:00 0 : 0 P: 4 - 3
MS
Dinamo Minsk
Bolivya - Profesyonel Lig
Royal Pari FC
03:00 1 : 2 MS
MS
Blooming
The Strongest
22:00
CD Real Tomayapo
Bosna Hersek - Premier Lig
FK Tuzla City
15:00 2 : 0 MS
MS
FK ZVIJEZDA 09
FK IGMAN KONJIC
15:00 1 : 0 MS
MS
NK Siroki Brijeg
FK Sloga Doboj
18:00 1 : 1 90'
90'
HSK Zrinjski Mostar
Bosna Hersek - Prva League - Rep Srpske
FK SLOBODA MRKONJIC GRAD
16:00
Laktasi
FK Leotar Trebinje
16:00 1 : 0 MS
MS
FK BSK BANJA LUKA
FK Kozara Gradiska
16:00
FK Sutjeska Foca
Drina Zvornik
16:00 2 : 0 MS
MS
FAMOS VOJKOVICI
FK Borac Kozarska Dubica
16:00
FK Omarska
FK Slavija Sarajevo
16:00
FK Radnik Bijeljina
FK Rudar Prijedor
16:00
FK Ljubic Prnjavor
ROMANIJA PALE
16:00 2 : 1 MS
MS
Velez Nevesinje
Botsvana - Premier Lig
Sua Flamingoes
17:00
Eleven Angels
Township Rollers
17:00
Police Xi
Matebele
17:00
Morupule Wanderers
Orapa United
17:00
Security Systems FC
Gaborone United
20:00
Masitaoka FC
Brezilya - Alagoano
CR Brasil AL
22:00
AS Arapiraquense AL
CS Esportiva AL
22:00
CS Alagoano AL
AA Coruripe AL
22:00
Cruzeiro Arapiraca AL
Murici FC AL
22:00
SC Penedense AL
Brezilya - Amapaense
Sao Paulo FC AP
02:00 1 : 2 MS
MS
Oratorio AP
Ypiranga Clube AP
22:00
Trem AP
Brezilya - Amazonense
Unidos Do Alvorada AM
23:00
Manaus FC AM
Brezilya - Campeonato Acreano
Rio Branco FC AC
03:00
ER
AD Vasco Da Gama AC
Brezilya - Campeonato Capixaba
Rio Branco FC ES
21:00
Vitoria ES
Serra FC ES
21:30
Estrela Do Norte ES
Desportiva Ferroviaria ES
21:30
Porto Vitoria ES
Rio Branco AC ES
21:30
Real Noroestes ES
Jaguare ES
21:30
Nova Venecia ES
Brezilya - Campeonato Tocantinense
Gurupi TO
22:00
Batalhao FC TO
Araguaina TO
22:00
Bela Vista TO
Bela Vista TO
22:00
ER
Gurupi TO
Capital FC TO
22:00
ER
Uniao Araguainense TO
Brezilya - Candango, Serie A
Paranoa EC DF
21:30
Real Brasilia FC DF
SE Ceilandense DF
22:00
Samambaia FC DF
Brezilya - Carioca
CR Flamengo RJ
22:00 3 : 0 86'
86'
Madureira EC RJ
Audax Rio RJ
22:00 1 : 1 90'
90'
Sampaio Correa FE RJ
Brezilya - Catarinense
Figueirense FC SC
22:30
Internacional De Lages SC
Criciuma EC SC
22:30
Chapecoense SC
Nacao SC
22:30
Joinville EC SC
Brusque FC SC
22:30
CN Marcilio Dias SC
Concordia AC SC
22:30
Avai FC SC
Barra FC
22:30
Hercilio Luz SC
Brezilya - Cearense
Iguatu CE
22:40
Ferroviario AC CE
Brezilya - Cearense, Serie B
Maranguape CE
21:30
Itapipoca EC CE
Pacatuba EC CE
22:00
Pague Menos CE
Brezilya - Gaucho
EC Sao Luiz
22:30 1 : 0 50'
50'
FC Santa Cruz RS
Ypiranga FC RS
22:30 0 : 0 50'
50'
Gremio Esportivo Brasil RS
EC Novo Hamburgo
22:30 0 : 0 50'
50'
SER Caxias do Sul RS
Gremio FB Porto Alegrense RS
22:30 3 : 1 50'
50'
Guarany de Bage FC
EC Juventude RS
22:30 0 : 2 51'
51'
SC Internacional RS
EC Avenida RS
22:30 0 : 0 50'
50'
EC Sao Jose RS
Brezilya - Goiano, 1. Lig
Goiatuba EC GO
22:00
AC Goianiense GO
Brezilya - Maranhense
Maranhao MA
22:00
Pinheiro AC MA
Sampaio Correa FC MA
23:00
ER
Tuntum MA
Brezilya - Mato-Grossense
Nova Mutum EC MT
21:30
Luverdense EC MT
Brezilya - Mineiro
Cruzeiro EC MG
22:30 1 : 0 52'
52'
Uberlandia EC MG
Athletic Club Sjdr MG
22:30 2 : 1 DA
DA
Itabirito FC MG
Tombense FC MG
22:30 0 : 0 54'
54'
America FC MG
Atletico Mineiro MG
22:30 2 : 0 52'
52'
Ipatinga MG
CA Patrocinense MG
22:30 0 : 0 52'
52'
Pouso Alegre MG
EC Democrata MG
22:30 1 : 0 49'
49'
Villa Nova AC MG
Brezilya - Paraibano
Serra Branca EC PB
22:30 0 : 0 58'
58'
Botafogo FC PB
Brezilya - Paranaense
Londrina EC PR
22:00
CA Paranaense PR
Brezilya - Paulista Serie A1
Botafogo FC SP
00:30 1 : 1 MS
MS
Guarani FC SP
SC Corinthians SP
22:00 2 : 1 85'
85'
EC Santo Andre SP
Brezilya - Paulista, 2. Lig U23
America FC SP
21:00 0 : 1 MS
MS
Vila Operaria CE Mariano SP
CA Taquaritinga SP
21:00
EC XV de Novembro de Jau SP
FC SKA Brasil SP
21:00 3 : 1 MS
MS
CA Penapolense SP
Jabaquara AC SP
21:00 4 : 0 MS
MS
CA Joseense SP
Rio Branco SP
21:00 1 : 1 MS
MS
Nacional AC SP
Gremio Osasco Audax EC SP
22:00
Uniao Barbarense
Brezilya - Paulista, Serie A2
Capivariano SP
21:00 1 : 2 MS
MS
CA Linense SP
EC Noroeste SP
21:00
EC Sao Bento SP
Primavera SP
21:00 4 : 0 MS
MS
Monte Azul SP
Rio Claro FC SP
21:00 1 : 1 MS
MS
CA Juventus SP
Sao Jose EC SP
21:00 1 : 1 MS
MS
Portuguesa Santista
EC Taubate SP
23:00
Velo Clube SP
Brezilya - Paulista,Serie A3
AD Sao Caetano SP
21:00
Marilia AC SP
Desportivo Brasil SP
21:00 0 : 0 MS
MS
Uniao Sao Joao EC SP
Uniao Suzano AC SP
21:00 1 : 1 MS
MS
Red Bull Brasil SP
Catanduva FC SP
23:00
Sertaozinho FC SP
EC Lemense SP
23:00
EC Sao Bernardo SP
Brezilya - Pernambucano
Nautico PE
02:00 2 : 0 MS
MS
Afogados Ingazeira PE
Santa Cruz FC PE
22:30 0 : 0 45'
45'
Central PE
Brezilya - Piauiense
River PI
22:00
AA Corisaba PI
AA Oeirense PI
22:00
SE Picos PI
Brezilya - Sergipano
AD Atletico Gloriense SE
22:00 0 : 2 87'
87'
America FC Propria SE
Falcon SE
22:00 0 : 0 85'
85'
AD Carmopolis SE
Bulgaristan - B PFG
Liteks Lovech
16:30
Marek Dupnica
Montana
16:30
PFC SPARTAK PLEVEN
PFC Dobrudzha Dobrich
16:30
Sportist Svoge
FC Dunav 2010
16:30
C´Morets Burgas
FC Maritsa Plovdiv
16:30
FK BDIN VIDIN
FK Spartak 1918 Varna
16:30
PFC Belasitsa Petrich
Bulgaristan - Parva Liga
SFC Etar Veliko Tarnovo
13:45 1 : 2 90'
90'
FC Lokomotiv 1929 Sofia
FC Krumovgrad
16:15 3 : 1 90'
90'
PFC Lokomotiv Plovdiv
PFC Slavya Sofya
18:45 2 : 2 90'
90'
Botev Plovdiv
Burundi - Ligue A
Magara Young Boys
14:00
Vitalo FC
Bumamuru FC
16:00
Llb Amasipiri FC
Olympic Star FC
16:00
Kayanza United FC
Le Messager Ngozi FC
16:00
Telaviv FC
Tigre Noir Ruyigi
16:00
Musongati FC
Cebelitarık - Ulusal Lig
Mons Calpe SC
18:30
Lions Gibraltar
Glacis United FC
21:30
St Josephs FC
Çekya - 1st Division
FK Jablonec
17:00 1 : 1 MS
MS
FC Hradec Kralove
FK Mlada Boleslav
17:00 3 : 1 MS
MS
SK Dynamo Ceske Budejovice
SK Sigma Olomouc
17:00 2 : 2 90'
90'
Bohemians Prag 1905
MFK Karniva
17:00 1 : 3 MS
MS
1 FC Slovacko Uherske Hradiste
FK Pardubice
20:00 2 : 3 MS
MS
FC Viktoria Plzen
Çekya - CFL
FC Pisek
12:15 1 : 2 MS
MS
FA Povltavska
FK Motorlet Prague
12:15 1 : 1 MS
MS
FC Viktoria Plzen B
FK Pardubice B
12:15 1 : 1 MS
MS
FK Banik Sous
SK Dynamo Ceske Budejovice B
12:30 1 : 0 MS
MS
Sokol Hostoun
FC Kolin
12:30 1 : 4 MS
MS
TJ Sokol Zivanice
FK Prepere
12:30
FC Hradec Kralove B
FK Teplice B
13:00
FK Chlumec Nad Cidlinou
TJ Jiskra Domazlice
16:30
FK Kraluv Dvur
TJ Slovan Velvary
16:30
FC Slovan Liberec B
FK Arsenal Ceska Lipa
16:30
SK Sokol Brozany
Çekya - FNL
FK Dukla Prag
16:00 3 : 3 MS
MS
FC ZBROJOVKA Brno
SK Lisen
16:30 0 : 1 90'
90'
FC Viktoria Zizkov
FK Mas Taborsko
16:30 0 : 0 90'
90'
MFK Chrudim
SK Hanacka Slavia Kromeriz
16:30 1 : 0 90'
90'
MFK Vyskov
FC Vlasim
19:00 0 : 0 90'
90'
FK Varnsdorf
Çekya - U19 1.Grup
FC Slovan Liberec U19
12:00 2 : 0 MS
MS
FC Viktoria Plzen U19
FC Vysocina Jihlava U19
13:00 2 : 2 MS
MS
FC Pardubice U19
1 FC Brno U19
14:00
MFK Karvina U19
Dukla Prag U19
14:00
Sigma Olomouc U19
Slavia Prague
14:45
Banik Ostrava U19
Sparta Prague
15:00 2 : 1 MS
MS
MFK Frydek Mistek U19
SK Dynamo Ceske Budejovice
15:00 1 : 2 MS
MS
FC Fastav Zlin U19
Mlada Boleslav U19
16:00 2 : 1 MS
MS
1 FC Slovacko U19
Cezayir - Lig 1
US Souf
18:00
Ben Aknoun
ASO Chlef
18:45 2 : 1 90'
90'
El Bayadh
JS Saoura
19:00 2 : 2 90'
90'
CS Constantine
Paradou Ac
19:00 0 : 0 90'
90'
Us Biskra
USM Khenchela
20:00
ER
CR Belouizdad
USM Alger
20:00
ER
JS Kabylie
ES Setif
20:00 1 : 0 90'
90'
MC Alger
Cezayir - Ligue 2
ES Mostaganem
16:00
Wa Mostaganem
RC Arbaa
16:00
MCB Oued Sly
SC Mecheria
16:00
GC Mascara
Skaf Khemis Miliana
16:00
CR Temouchent
JSM Tiaret
16:00
ESM Kolea
Çin - Çin Süper Ligi
Tianjin Jinmen Tiger
10:30 1 : 1 MS
MS
Nantong Zhiyun FC
Cangzhou Mighty Lions
10:30 0 : 2 MS
MS
Beijing Guoan
Chengdu Rongcheng FC
14:35 2 : 0 90'
90'
Qingdao Hainiu FC
Danimarka - 1.Lig
Kolding IF
15:00 3 : 1 MS
MS
Hobro IK
Soenderjyske
17:00 0 : 3 MS
MS
Vendsyssel FF
B93 Kopenhagen