Spor Tüm Manşetler

YİNE OLMADI..!

Spor Toto 3. Lig’den, 2. lige yükselme maçını kaybeden Zonguldak Kömürspor’da başkan ve futbolcular bitiş düdüğü ile gözyaşlarına boğuldu. Maçın ardından taraftarlar arasında küçük çaplı olaylar yaşandı. Spor Toto 3…

YİNE OLMADI..!

SPOR TOTO 3. LİG’DEN, 2. LİGE YÜKSELME MAÇINI KAYBEDEN ZONGULDAK KÖMÜRSPOR’DA BAŞKAN VE FUTBOLCULAR BİTİŞ DÜDÜĞÜ İLE GÖZYAŞLARINA BOĞULDU. MAÇIN ARDINDAN TARAFTARLAR ARASINDA KÜÇÜK ÇAPLI OLAYLAR YAŞANDI. (MURAT KÜÇÜK/ZONGULDAK-İHA)

Spor Toto 3. Lig’den, 2. lige yükselme maçını kaybeden Zonguldak Kömürspor’da başkan ve futbolcular bitiş düdüğü ile gözyaşlarına boğuldu.

Maçın ardından taraftarlar arasında küçük çaplı olaylar yaşandı. Spor Toto 3. Lig’den 2. lige çıkma mücadelesi veren Zonguldak Kömürspor Play-off maçının ikinci ayağında evinde İstanbulspor’u ağırladı. İlk karşılaşma 0-0 sona erdi. İkinci mücadele ise 1-1 berabere sona erince İstanbulspor final oynamaya hak kazandı.

MAÇIN ARDINDAN GÖZYAŞLARI SEL OLDU

90 dakikası gergin geçen mücadelenin ardından Zonguldak Kömürspor Teknik Direktörü Cahit Terzi ve kulüp başkanı Süleyman Caner hakeme sert tepki gösterdi. Başkan ve teknik direktörü sahaya giren Zonguldak Emniyet Müdürü Osman Ak sakinleştirdi. Başkan Süleyman Caner ve futbolcular sahanın ortasında gözyaşlarına boğuldu. Bazı taraftarlar da maçın bitiş düdüğü ile gözyaşı döktü. Ağlayan başkanı sakinleştirmek ise yine Zonguldak Emniyet Müdürü Osman Ak’a düştü. Futbolcuları ise yöneticiler sakinleştirdi. Dramatik anların yaşandığı saha ortasından futbolcular güçlükle soyunma odasına sokuldu.

MAÇIN ARDINDAN OLAYLAR ÇIKTI

Maçın ardından dağılan taraftarlar stat dışında birbirlerine girdi. Bazı taraftarlar basın mensuplarına saldırdı. Diğer taraftarların araya girmesi ise basın mensupları daha fazla zarar görmeden aradan çıkartıldı. Kavga eden taraftarları ayırmak için de Zonguldak Emniyet Müdürü Osman Ak devreye girdi. Emniyet müdürü Osman Ak taraftarları dağıtıncaya kadar ekibinin başından bir an olsun ayrılmadı. Karşılaşmayı sadece iki İstanbulspor taraftarı izledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL