Genel Siyaset Tüm Manşetler

UYSAL: BU İŞ BİTMİŞTİR

Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’a destek gecesine katılan Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal, Karadeniz Ereğli’nin Cumhurbaşkanlığı seçiminde önüne konulan yüzde 51’lik oy hedefini aşacağını belirtti. Cumhurbaşkanlığı seçimleri..

UYSAL: BU İŞ BİTMİŞTİR

DSC_0154

Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’a destek gecesine katılan Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal, Karadeniz Ereğli’nin Cumhurbaşkanlığı seçiminde önüne konulan yüzde 51’lik oy hedefini aşacağını belirtti.

Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi AK Parti Ereğli İlçe Teşkilatı’nın Büyük Ereğli Anadolu Otelde düzenlediği yemekli gecede konuşan Başkan Uysal, Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’ın filmiyle tanıtıldığı ve anlatıldığı gecede, Ereğli’den yüksek oy oranı sözü verdi.

Başkan Uysal konuşmasında Şahin’in 30 Mart yerel seçimleri öncesinde Kepez mitingine katıldığını hatırlattığı konuşmasında, “Genel Başkan Yardımcım sizden Ereğli’ye 23 Mart Kepez Mitingine geldiğiniz zaman orada şu sözü söylemiştiniz. Karadeniz Ereğli’de bu iş bitmiştir demiştiniz gerçekten o sözü söyledikten sonra bu iş bitti.

Belediyede projelerimizden bahsettim, vizyonumu anlattım fakat bunların yeterli olmadığını gördüm. Hemen aklıma bir atasözü geldi anladım ki bizler dertleneceğiz, çabalayacağız, pervane olacağız. Bu projeleri hayata geçirmek için çok çalışacağız,. Projelerimize devlet eli değmez ise hiçbirini yapmamız mümkün değil. Karadeniz Ereğli’de hatta ilimizde Türkiye’de bu iş bitti.

Bizler arkadaşlarımız ile meclis üyeleri ile partililerimiz ile köylerimizi mahallelerimizi beldelerimizi tek tek geziyoruz. Çalışıyoruz ve halk bize şunu söylüyor bu iş bitti, başka sohbetler yapalım diyorlar. Ereğli olarak Türkiye ortalamasının çok üzerinde oy alacağımızın da sözünü burada veriyoruz.” ifadelerini kullandı.

Başkan Uysal’ın konuşması ayakta alkışlandı. Uysal’ın sözleri ise AK Partili gençlerin sık sık, ‘En büyük başkan bizim başkan, Ereğli seninle gurur duyuyor’ sloganları ile kesildi.  

DSC_0147

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL