Genel Gündem Tüm Manşetler

CANDAN SÖZÜNÜ TUTTU

  Ramazan Bayramı’nın ikinci gününü Ereğli köylerine ayıran AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr. Ercan Candan, Subaşı halkından gelen “bozuk yol” şikayetini değerlendirmeye aldı ve bayramın sona ermesiyle birlikte Subaşı’nın bozuk..

CANDAN SÖZÜNÜ TUTTU

 

162_8703_162-7352-candansubasi2

Ramazan Bayramı’nın ikinci gününü Ereğli köylerine ayıran AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr. Ercan Candan, Subaşı halkından gelen “bozuk yol” şikayetini değerlendirmeye aldı ve bayramın sona ermesiyle birlikte Subaşı’nın bozuk olan yolunun yapımına başlandı.

Meclisin tatilde olması ve 12. Cumhurbaşkanlığı seçimleri dolayısıyla  zamanını Ereğli’ye harcayan AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr. Ercan Candan, Ramazan Bayramı’nının ikinci gününü de Ereğli köylüsüne ayırdı.

 

Ramazan Bayramı’nın 2. gününü, tam 10 köye ayıran AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr. Ercan Candan’ın gittiği köylerden biri de Subaşı Köyü idi. 

 

Subaşı Köylüsü’nün kanayan yarası olan bozuk yol ile ilgili şikayetlerini dinleyen Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan, bayramın sona ermesiyle birlikte Köy Hizmetlerine ait malzeme ve araçları buraya yönlendirdi.

 

Subaşı Köylüsü, sosyal paylaşım sitesinden bozuk yolun yapımına başladığı müjdesini verirken, “Yaptırandan da, yapandan da Allah razı olsun”şeklinde düşüncelerini dile getirdiler.

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL