Genel Gündem Tüm Manşetler

TATİL ETME TARAFTARI DEĞİLİM

Alaplı’da öğrenciler okulların tatil olduğunu okulun kapısında öğrendiler. Bazı veliler duruma tepki gösterse de konu ile ilgili olarak Alaplı Kaymakamı Altuğ Çağlar gazetemize telefon ile yaptığı açıklamasında şu görüşlere yer..

TATİL ETME TARAFTARI DEĞİLİM

Altug_Caglar_Makam

Alaplı’da öğrenciler okulların tatil olduğunu okulun kapısında öğrendiler. Bazı veliler duruma tepki gösterse de konu ile ilgili olarak Alaplı Kaymakamı Altuğ Çağlar gazetemize telefon ile yaptığı açıklamasında şu görüşlere yer verdi.

Biz okulları bu sabah erken saatte tatil ettik. Önce karın durumunu görmek istedik. Sabah 7.20’de baktık ki yağışın devamı söz konusu tatil ettik. Karı görmeden karar vermek İstemedik. Tatili aslında yine de şehir merkezi için düşünmedik. Sabahı bekledik. Genel olarak tatil etmeme taraftarıyım. Şartlar tatil etti desek daha doğru olur. Mesela şu an merkezde okula gidilebilirdi diye düşünüyorum. Taşımalı olanların okul saati gelmeden karara bağladık. Yani taşımalılar için bir mağduriyet söz konusu olmamalı diye düşünüyorum. Ama şahsım adına söylemek gerekirse ben okulların pek tatil edilmesi taraftarı değilim. Bunu da belirtmek isterim.

YORUMLAR (2)

  1. hoca diyorki:

    peki ilçe merkezindeki okulları tatil etmedin o okullara köylerden gelemeyen öğrenci derslerinden geri kalmayacakmı ayrıca herkes sizin gibi makam arabasıyla dilediği saatte işe gelmiyor sabah 6da öğrenci kalkıyor, hazırlanıyor servis yerine kadar zar zor yürüyor yolda mücadele ediyor okula gelmek üzereyken aaa kaymakam beyimiz sabahı beklemiş kalkmış camdan bakmış kar varmış tatil etmiş haydaaa şimdi aynı mücadeleyi dönüş için ver ileri görüşlülük diye bir kavramdan bihabersiniz.

  2. Ereğliden Emir diyorki:

    ne vicdansız adamsın sen sıcak odanda koltuğunda otur okula giderken gidecek botu olmayanlar montu olmayanlar napsın.. Tatil etme taraftarı değilmiş eğer tatil edersen ne diyeyim sana.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL