Genel Gündem Siyaset Tüm Manşetler

ÖDENEK ÇIKTI..!

AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof. Dr. Ercan Candan, Kilimli, Kozlu ve Kdz.Ereğli’ye yapılacak olan hükümet konakları için 2015 yatırım planından ödenek ayrıldığının müjdesini verdi.. AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan,..

ÖDENEK ÇIKTI..!

CANDAN-MÜJDE-EREĞLİ HÜKÜMET KONAĞI

AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof. Dr. Ercan Candan, Kilimli, Kozlu ve Kdz.Ereğli’ye yapılacak olan hükümet konakları için 2015 yatırım planından ödenek ayrıldığının müjdesini verdi..

AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan, İçişleri Bakanlığının 2015 yatırım programı kapsamında Kilimli, Kozlu, Ereğli İlçelerine hükümet konağı ve Kaymakam evi yapımı için 25 milyon 900 bin TL’lik bütçe ayrıldığını açıkladı. 

  
Kdz. Ereğli’ye kent meydana kazandırmak için hükümet konağı ve eski adliye binasının yıkılması ve boşaltılacak terminal alanı ile birlikte sağlanacak arazinin altına iki kat otopark olmak üzere bir proje çalışması yürüten Milletvekili Ercan Candan, hükümet konağı için de 10 Milyon TL ödeneğin programa alındığını bildirdi.
Prof.Dr.Ercan Candan konuya ilişkin yaptığı yazılı açıklamasında, yeni ilçeler Kilimli ve Kozlu’ya Hükümet Konağı ve Kaymakam evi için 15 milyon 900 bin TL, Ereğli’ye yeni hükümet konağı için 10 milyon TL yapılması için İçişleri Bakanlığı’nın 2015 yatırım programına alındığını belirterek, “İlimize hayırlı ve uğurlu olsun, emeği geçen herkese teşekkür ederiz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL