Genel Gündem Tüm Manşetler

EREĞLİ’YE GENÇLİK MERKEZİ MÜJDESİ

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan’ın ilçeye kazandırılması için çaba gösterdiği Gençlik Merkezi, Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Opr.Dr.Hüseyin Uysal’ın da yer göstermesi ile sonuca ulaşıldı, müjdeyi ise Ak Parti Kdz.Ereğli İlçe..

EREĞLİ’YE GENÇLİK MERKEZİ MÜJDESİ

kdzeregliye-genclik-merkezi-mujdesi

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan’ın ilçeye kazandırılması için çaba gösterdiği Gençlik Merkezi, Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Opr.Dr.Hüseyin Uysal’ın da yer göstermesi ile sonuca ulaşıldı, müjdeyi ise Ak Parti Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır verdi.

 

Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan gelen teknik ekip Kdz.Ereğli Belediye Başkan Yardımcısı Esra Alpago, İlçe Başkanı Fatih Çakır’ın da katılımı ile belediyeye ait alanda incelemede bulundu. Alpago ve Çakır özellikle hizmet noktasında ciddi eksiklik yaşayan Kırmacı bölgesine mutlaka bir tesis kazandırılması gerektiğini teknik ekibe iletti.

 

Teknik ekibin incelemesinin ardından açıklamada bulunan Ak Parti Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan, Kdz.Ereğli Belediye Başkanı  Opr.Dr.Hüseyin Uysal ve ekibine desteklerinden ötürü teşekkür etti.

 

Çakır açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

“Daha önceden halkımız ile de paylaşmıştık bu konuyu gençlik merkezi Ereğli’de yapmak istiyorduk yer tahsisi olmadığı için yapamamıştık. Belediye başkanımız değişti. Ak Parti Zonguldak Milletvekilimiz Prof.Dr.Ercan Candan ve Kdz.Ereğli Belediye Başkanımız Opr.Dr.Hüseyin Uysal’ın destekleri ile ciddi bir aşamaya gelindi. Ereğli Belediye meclisinden kararın çıkmasının ardından bu alan gençlik merkezi yapmak için herşey hazır hale getirilecek. Ankara’dan teknik ekip geldi, Belediye Başkan yardımcımız ile alanı gösterdik, alan beğenildi, bundan sonra çalışmaları daha da hızlandıracağız. Gençlik merkezini önünde havuz olacak şekilde ayarlıyoruz. Yine gençlik merkezinin hemen ön tarafına ise tenis kortu konulması düşünülüyor bunun ile ilgili tenis sporuna gönül verenlere sözümüz vardı. Ereğli daha güzel hizmetler ile karşılaşacaktır, bu da bunun bir başlangıcıdır”

 

Gençlik merkezinin içerisinde sanat, spor, kültür amaçlı etkinlikleri de barındıracağını hatırlatan Çakır, “Bu alan bilindiği gibi eğitim vadisi olarak hazırlanıyor, bir bölümüne de gençlik merkezini koyacağız. Önemli bir gelişme Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan, Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Opr.Dr.Hüseyin Uysal ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL