Genel Gündem Tüm Manşetler

ERDEMİR VE BELEDİYE KARDEŞLİĞİ

SEDAT ORHAN: ERDEMİR, HER ZAMAN BELEDİYENİN YANINDADIR HÜSEYİN UYSAL: EREĞLİ’YE HUZUR VE İSTİKRARIN GELMESİ BİR İLERLEMEDİR Erdemir Genel Müdürü Sedat Orhan, Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı makamında ziyaret etti.  Orhan, Kdz…

ERDEMİR VE BELEDİYE KARDEŞLİĞİ

GENEL MÜDÜR ZİYARET1

SEDAT ORHAN: ERDEMİR, HER ZAMAN BELEDİYENİN YANINDADIR

HÜSEYİN UYSAL: EREĞLİ’YE HUZUR VE İSTİKRARIN GELMESİ BİR İLERLEMEDİR

Erdemir Genel Müdürü Sedat Orhan, Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı makamında ziyaret etti.  Orhan, Kdz. Ereğli Belediyesi ile Erdemir’in Ereğli’nin yatırım projelerinde ortak hareket edeceklerini belirtti.

Erdemir Genel Müdürü Sedat Orhan, Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı Sami Nezih Tunalıtosunoğlu, Erdemir Vakfı Başkanı ve Teknik Hizmetler ve Yatırımlar Genel Müdür Yardımcısı Mücteba Tekcan ve İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Kaan Böke ile birlikte Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı ziyaret ederek yeni belediye binasının hayırlı olmasını diledi.

Ziyaret üzerine kısa bir değerlendirme yapan Genel Müdür Orhan konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

Ereğli ile bir bütün olan Erdemir, Ereğli’nin bir parçasıdır. Erdemir, Ereğli’nindir. Sürekli gelişiyoruz. Önceliğimiz insandır. Erdemir’in geleceğini teminat alma adına özveriyle çalışıyoruz. Erdemir, Ereğli’ye zaten yüzünü dönmüştür, sırtını dönmesi mümkün değildir.

Biz belediyemizin her zaman yanındayız. Sayın başkanla ahenk içinde Ereğli için ne yapabiliriz noktasında fikir alış-verişinde bulunuyoruz. Ereğli için yapılacak projelerde şirket politikamız çerçevesinde sayın başkanın ve Ereğli Belediyesi’nin yanındayız.

Başkan Uysal ise ziyarete ilişkin değerlendirmesinde şöyle konuştu:

Sayın Genel Müdür ve beraberindeki ekip arkadaşlarına ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum. Ereğli’de sadece ve huzurun ve istikrarın gelmesi bile bir ilerlemedir. Aslında geldiğimiz durum arasında ak ile kara kadar fark vardır. Huzurlu bir ortam, barış ortamı istikrarı getirecektir. Bu vesileyle tüm halkımızı Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına davet ediyorum.

ERDEMİR ZİYARET3

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL