Genel Gündem Tüm Manşetler

YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Kdz. Ereğli Belediyesi bünyesindeki Kent Konseyi, Ereğli halkı için  AKM Sinema Salonu’nda ‘Segâh Tasavvuf Musikisi Konseri ve Semazen Gösterisi’ düzenledi. İzleyenler konser bitimde konser verenleri ayakta alkışladı. Karadeniz Ereğl belediyesi..

YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

DSC_0197

Kdz. Ereğli Belediyesi bünyesindeki Kent Konseyi, Ereğli halkı için  AKM Sinema Salonu’nda ‘Segâh Tasavvuf Musikisi Konseri ve Semazen Gösterisi’ düzenledi. İzleyenler konser bitimde konser verenleri ayakta alkışladı.

Karadeniz Ereğl belediyesi bünyesindeki Kent Konseyi’nin Atatürk Kültür Merkezi (AKM) Sinema Salonu’nda düzenlediği ‘Segâh Tasavvuf Musikisi Konseri ve Semazen Gösterisi’ne Kdz. Ereğli Eğitim Fakültesi Dekanı Ali Azar, Belediye Başkan Yardımcıları Nazım Erdoğan ve İbrahim Cöbek, Belediye Meclis Üyeleri Sezai Meriç, İhsan Yazıcıoğlu ve Fevzi Mazlum, Kent Konseyi Başkanı Noyan Keskin ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile vatandaşlar katıldı.

Konser sonrası kent konseyine ve belediyeye bu konseri düzenlediği için teşekkür eden Dekan Azar, kent konseyi adına konseri düzenleyenlere plaket verdi.

Gösteride okunan Kur’an-ı Kerim ve ilahiler sonrası dua edilirken, semazen gösterileri de izleyenlerce ayakta alkışlandı.

DSC_0168

DSC_0166

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL