Genel Gündem Tüm Manşetler

BUNUN ADI İNSAN ODAKLI HİZMET

Halk günü etkinliğini belediye hizmet binasında gerçekleştiren Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Opr.Dr.Hüseyin Uysal, binanın fiziki yapısı nedeniyle makama çıkamayan engelliler için ise binanın girişine inerek sorunlarını dinliyor. Konuya ilişkin Kdz.Ereğli Belediyesi..

BUNUN ADI İNSAN ODAKLI HİZMET
DSC_0050

Halk günü etkinliğini belediye hizmet binasında gerçekleştiren Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Opr.Dr.Hüseyin Uysal, binanın fiziki yapısı nedeniyle makama çıkamayan engelliler için ise binanın girişine inerek sorunlarını dinliyor. Konuya ilişkin Kdz.Ereğli Belediyesi Basın Bürosundan gönderilen açıklama şu şekilde:

 

“Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal, her Çarşamba günü başkanlık makamında gerçekleştirilen ‘Halk Günü’nde vatandaşların her türlü derdini dinlerken, fiziksel engel yüzünden belediye binasına çıkamayanların da ayağına inerek sorununu dinliyor. Belediye binasına çıkamayan fiziksel engellilere Kdz. Ereğli Belediyesi’nin pazaryerindeki yeni belediye binasına Eylül ayı gibi taşınmış olacaklarını ifade eden Başkan Uysal, bu binada yürüyen merdiven ve asansör bulunduğunu hatırlatarak engelli vatandaşların belediyeye geldikleri zaman bir daha bu tür sorunlarla karşılaşmayacaklarını ifade ediyor”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL