logo

Bozkurt’a ziyaret.

Müdür Yardımcılığına atanan Sinan Bozkurt’u ziyaret ettiler…

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, Türk Metal Sendikası Şube Başkanı Yakup Yılmaz, ilçede kurulu ve yetkili oldukları Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları’nda (Erdemir) İşletmeler Genel Müdür Yardımcılığına atanan Sinan Bozkurt’u ziyaret etti.

Sendikadan yapılan yazılı açıklamaya göre Yılmaz, Türk Metal Lideri Pevrul kavlak ile Genel Başkan Yardımcısı Halil Faki Erdal’ın selamlarını ilettiği Bozkurt’a yeni görevinde başarılar diledi.

Yılmaz’ın, Bozkurt’a ziyaret anısına 2 adet kahve fincanı hediye ettiği ziyarette, Şube Yönetim Kurulu üyeleri ile İşyerleri Baş Temsilcinin de hazır bulundu.

YILMAZ’A ZİYARETLER

Diğer yandan, Türk Metal Şube Başkanı Yakup Yılmaz’ı;

ERDEMİR liman nakliyat Müdürlüğü oto bakım Çalışanı Üyelerimiz Şube Başkanımız Sayın Yakup YILMAZ’ı ziyarette bulundular. Erdemir 2.Sıcak Haddehane İşletme, 2.Soğuk Haddehane Mekanik Bakım, Erdemir Nakliyat Müdürlüğü, Demiryolu İşletme Başmühendisliği üniteleri ile Tat Metal çalışanı üyeleri ziyaret etti.

Öte yandan, Sofra Grup Bölge Direktörü Erdal Göker ve Satış Müdürü Volkan Temelkuran da, Yılmaz ve yönetimini ziyaret ettiler.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+10 = ?