Spor

BELEDİYESPOR FİNALE GİDİYOR..!

Zonguldak ve Eskişehir’de oynanan Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası grup maçlarında, 7 maçın tamamını kazanarak çeyrek finale kalan Karadeniz Ereğli Belediyespor’un, finaller için Nevşehir’e gideceği bildirildi. Ereğli Belediyesi Basın Bürosu’ndan yapılan..

BELEDİYESPOR FİNALE GİDİYOR..!

kizlarimiz-nevsehir-e-gidiyor-3pu0j

Zonguldak ve Eskişehir’de oynanan Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası grup maçlarında, 7 maçın tamamını kazanarak çeyrek finale kalan Karadeniz Ereğli Belediyespor’un, finaller için Nevşehir’e gideceği bildirildi.

Ereğli Belediyesi Basın Bürosu’ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, 26-28 Temmuz tarihleri arasında 8 takımın katılımı ile tek maç eleme usulü oynanacak karşılaşmalar sonunda Türkiye Şampiyonu belli olacak.
Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası 2. Grup aşaması maçları sonucunda, Ereğli Belediyespor, Fomget Gençlik ve Spor, 1207 Antalya Muratpaşa Belediye Spor, Gülizar Hasan Yılmaz Gençlik ve Spor, Trabzon İdmanocağı Spor, CFS Bağcılar Spor, Maraşgücü Spor, ve PAÜ Gençlik Spor gruplarını ilk iki sırada bitirerek son sekiz takım arasına girmeyi başararak çeyrek finalde mücadele etme hakkı kazanmıştı. Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası çeyrek final eşleşmeleri 25 Temmuz Cumartesi günü saat 16.00’da Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nde yapılacak kura ile belirlenecek ve maçlar tek maç eleme usulüne göre oynanacak.  
Bu arada 29 Temmuz -7 Ağustos tarihleri arasında Nevşehir’de yapılacak, Yaz Yıldız Bayan Futbol Milli Takım Kampına Ereğli Belediyespor’lu oyuncular, İrem Yılmaz, Damla Yüksel ve Özlem Karakuş’ta davet edildi.

Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası çeyrek final maç programı şöyle:

Gün           Tarih    Saat           Saha                                     Maç

  1. 26 Temmuz16:00         Nevşehir Merkez 2 Nolu Saha   1. maç

         26 Temmuz16:00         Nevşehir Merkez 3 Nolu Saha   2. maç

         26 Temmuz18:00         Nevşehir Merkez 2 Nolu Saha   3. maç

         26 Temmuz18:00         Nevşehir Merkez 3 Nolu Saha   4. maç

  1. 27 Temmuz17:00         Nevşehir Merkez 2 Nolu Saha   Yarı Final

         27 Temmuz17:00         Nevşehir Merkez 3 Nolu Saha   Yarı Final

  1. 28 Temmuz17:00         Nevşehir Merkez 3 Nolu Saha   3. LÜK MÜSABAKASI

         28 Temmuz17:00         Nevşehir Merkez 2 Nolu Saha   FİNAL

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL