Genel Gündem Tüm Manşetler

BAŞKAN VE YARDIMCISI İNCELEMELERDE BULUNDU

Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal’ın beraberinde Başkan Yardımcısı İbrahim Cöbek ile birlikte Gülüç Köprüsü ve Köprülü kavşak arasındaki yol çalışmalarını incelediği bildirildi.   Konuya ilişkin Kdz.Ereğli Belediyesi..

BAŞKAN VE YARDIMCISI İNCELEMELERDE BULUNDU
yol-tam-6-serit-oluyor

Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal’ın beraberinde Başkan Yardımcısı İbrahim Cöbek ile birlikte Gülüç Köprüsü ve Köprülü kavşak arasındaki yol çalışmalarını incelediği bildirildi.

 

Konuya ilişkin Kdz.Ereğli Belediyesi Basın Bürosundan gönderilen yazılı açıklama şu şekilde: İncelemeler sırasında Ankara İnşaat Firması Şantiye Şefi Cemil Üstün’den bilgiler alan Başkan Uysal, Gülüç ile Kepez arasındaki yol üzerinde yapılacak olan çalışmaların ilk etapta Gülüç Köprüsü ile Devrek yol ayrımı mevkiindeki köprülü kavşak arasında sürdüğünü belirterek söz konusu yolun kısa sürede hizmete gireceğini söyledi. Yol yapım çalışmaları bittiğinde trafiğin 3 gidiş ve 3 geliş olmak üzere yolun 6 şeritten akacağını belirten Başkan Uysal, daha güvenli ve sağlıklı bir ulaşım için gerekli alt ve üst yapı çalışmaları son aşama gelmiştir. Belediyemiz üzerine düşeni yapmış, yapmaya da devam edecektir. Kısa bir süre içinde söz konusu güzergâh trafiğe açılacaktır” dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL