Genel Gündem Tüm Manşetler

OTOPSİSİ YAPILDI

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde 16 yaşındaki Barış Ergül, eski bir binanın içinde ölü olarak bulundu. Gencin ölümünü şüpheli bulan polis, geniş çaplı soruşturma başlattı. Akşam saatlerinde yaşanan üzücü olay Orhanlar Mahallesi..

OTOPSİSİ YAPILDI

eregli-de-supheli-olum-51gh1

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde 16 yaşındaki Barış Ergül, eski bir binanın içinde ölü olarak bulundu. Gencin ölümünü şüpheli bulan polis, geniş çaplı soruşturma başlattı.

Akşam saatlerinde yaşanan üzücü olay Orhanlar Mahallesi Tokmaklar Sokak’ta bulunan tarihi bir kilisede meydana geldi. Çevredeki vatandaşlar, bina içerisinde yerde hareketsiz bir kişinin yattığını görünce polisi ve sağlık ekiplerini aradı. Kullanılmaz halde bulunan kilisenin içinde yatan ve isminin Barış Ergül olduğunu tespit edilen 16 yaşındaki gence ilk müdahalede burada yapıldı. 
Yapılan incelemenin ardından Barış Ergül’ün hayatını kaybettiği belirlendi. Ergül’ün cesedi, Ereğli Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Talihsiz gencin cesedi, Ereğli Nöbetçi Savcısı ve Zonguldak’tan gelen adli tıp uzmanları tarafından otopsi yapıldı.
Barış Ergül’ün amcası cesedin teşhisi için morga çağırıldı. İsmi öğrenilemeyen Barış Ergül’ün amcası, otopsi yapan doktorun sorularını yanıtlarken, Barış’ın bronşit hastası olduğunu söyledi. Acılı amca, yeğeniyle bu gün öğle saatlerinde birlikte vakit geçirdiğini, koluna yeni yaptırdığı dövmeden ötürü kendisine öğütler verdiğini söyledi.
Öte yandan, Barış Ergül’ün anne ve babası Fatma Ergül ile Osman Ergül’ün iki ay önce ayrı yaşamaya başladığı öğrenildi.
Barış Ergül’ün ölüm haberini alan ailesi ve arkadaşları hastaneye gelerek, birbirlerini teselli etmeye çalıştı. Bazı gençlerin ağlayarak birbirlerine sarıldığı görüldü.
Barış Ergül, yapılan otopsisinin ardından ailesine teslim edileceği öğrenildi. Polis, olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL