logo

05 Mayıs 2020

İŞTE YILIN BAŞKANI…

Gerçek Ereğli Gazetesi olarak yapmış olduğumuz anketlerimizde siz değerli okuyucularımızın oyları ile ‘Yılın Antrenörü ve Yılın Futbolcusu’nu belirlemiştik. 

Gerçek Ereğli Gazetesi Spor Kurulu olarak Süper Amatör Ligde ‘Yılın Başkanı’nı da bulunduğumuz konjonktür nedeni ile bizler belirlemek istedik. 

Zorlu geçen lig boyunca çekilen ekonomik sıkıntıların yanında oyuncu-başkan ilişkilerini de ele aldık. Tüm bu sıkıntıların yanında neredeyse teknik heyete iş yükünü sıfıra indirmek için gösterilen gayrette belirleyici bir faktörümüz olmuştur. 

Zorlu deplasmanlar, futbolcuların bireysel sorunları gibi olaylarda ve rakip takımlara gösterilen ilgi alaka da ‘Örnek Başkan’ profilimizi oluşturmamıza yardımcı olmuştur. 

Tüm bu belirleyici faktörler masaya yatırılarak Gerçek Ereğli Gazetesi Spor Kurulu olarak Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Lig’de 2019-2020 futbol sezonunda  ‘Yılın Başkanı Kilimli Belediyespor Başkanı Musa Bahadır’ olmuştur. 

Gerçek Ereğli Gazetesi olarak kendisini kutluyor, uzun yıllar futbolun içinde kalarak futbola hizmete devam etmesini temenni ediyoruz. 

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx