logo

ZONGULDAK’TAN ALINIYOR…

CHP Genel Merkezi Deniz Yavuzyılmaz’ı Zonguldak’tan alıyor. 

CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz yaptığı çalışmalar, unutulmaya yüz tutan ve yarıda kalan çalışmaları gün yüzüne çıkarmasının yanında Zonguldak ve Türkiye genelinde yapılması gereken projeleri gündeme taşıması ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. 

Ülke gündemine dair yaptığı açıklamalarla CHP Genel Merkezi tarafından ‘gelecek vaat eden vekiller’ listesine alınan Deniz Yavuzyılmaz’ın 2023’te yapılacak olan genel seçimlerde İstanbul’dan aday gösterileceği öğrenildi.

Evlendikten sonra eşi ile birlikte İstanbul’da ikamet etmeye başlayan CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz parti okullarında verdiği eğitim ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun dikkatini çekmişti.

Milletvekili olduktan sonra ülke gündemine dair açıklamalar ile yıldızı parlayan Yavuzyılmaz’ın İstanbul’daki düğününde ise nikah şahitliğini CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener yapmıştı. 

Deniz Yavuzyılmaz’ın CHP Genel Merkezi tarafından İstanbul’da seçilebilecek sıraya konulacağı ve büyük kongrede Parti Meclisine alınarak MYK’da görevde verileceği belirtiliyor.

CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz’ın ve CHP Genel Merkezinin konu ile ilgili resmi bir açıklaması bulunmuyor.  

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

Gaziantep escort sms onay Betboo yeni giriş