Spor

ZONGULDAK’TA AÇILACAK

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından  C lisans amatör antrenör kursu açılacak.  Kursa katılmak isteyenler TFF’nin internet sitesine  müracaatını yapabilecekler. Kursa amatör olarak futbol oynayanlar katılabilecek. Konu hakkında  bilgi veren TÜFAD Zonguldak..

ZONGULDAK’TA AÇILACAK

Antrenor_kursu_basliyor-Ahmet_Birdal

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından  C lisans amatör antrenör kursu açılacak.  Kursa katılmak isteyenler TFF’nin internet sitesine  müracaatını yapabilecekler. Kursa amatör olarak futbol oynayanlar katılabilecek.

Konu hakkında  bilgi veren TÜFAD Zonguldak Şube Başkanı Ahmet Birdal, şunları söyledi;” Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından C lisans antrenör kursu açılacak. Kursa Zonguldak’tan da çok sayıda katılmak isteyen arkadaşımız var. Katılmak isteyenler müracaatlarını TFF’nin resmi internet sitesine yapabilirler. Müracaatlar 20 Ekim’e kadar devam ediyor. Kursa Zonguldak’tan katılmak isteyen arkadaşlarımız müracaatlarından katılım yeri olarak Zonguldak’ı işaretlemeleri gerekiyor. Aksi taktirde başka illerde açılacak olan kursa katılmak zorunda kalabilirler. Buda konaklama veya ulaşam açısından sıkıntı oluşturur. Zonguldak’tan katılacak olan arkadaşlarımızı kurs yeri olarak Zonguldak’ı belirtmeleri gerekiyor. Eskiden amatör olarak futbol oynayan,   ve futbolu bıraktıktan sonra antrenör olmak isteyen tüm  arkadaşlarımızın kursa katılmaları gerekiyor. Ben bu vesile ile Tüm İslam aleminin ve spor camiasının Kurban Bayramını kutluyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL