Spor

ZONGULDAKSPOR’A YILDIRIM DÜŞECEK..!

Zonguldak Kömürspor’da istediği performansı yakalamayan Kaan Yıldırım, Teknik adam değişikliğinden sonra ikinci yarıya fırtına gibi hazırlanıyor. Her geçen gün oyununun üstüne hünerlerini ekleyen Kaan Yıldırım, Zonguldak Kömürspor sevdasını ve o..

ZONGULDAKSPOR’A YILDIRIM DÜŞECEK..!

kaan yıldırım

Zonguldak Kömürspor’da istediği performansı yakalamayan Kaan Yıldırım, Teknik adam değişikliğinden sonra ikinci yarıya fırtına gibi hazırlanıyor.

Her geçen gün oyununun üstüne hünerlerini ekleyen Kaan Yıldırım, Zonguldak Kömürspor sevdasını ve o formaya hizmet etme aşkını gazetemize yaptığı açıklamada dile getirdi. Zonguldak Kömürspor’un teknik oyuncuları arasında yer alan Kaan Yıldırım şunları söyledi.

kaan yıldırım 1

Orhangazi Spor’daki sergilediğim performansımı tekrar Şenol Demir Hocam ile yakalayıp Zonguldak seyircisine özlenen Kaan Yıldırım’ı seyrettireceğime inanıyorum. Orhangazi Spor’daki muhteşem performansın ardından birçok 2. lig ve 3. lig takımlarından gelen transfer tekliflerini kabul etmedim. Zira memleketimin takımına ve seyircisine hayran kaldığım Zonguldakspor’uma geldim. Geçen sezon devre arası hazırlık süreci geçiremedim. Bu sezona çok iyi hazırlanmıştım ama o dönemdeki hocamız tarafından pek fazla değerlendirilmedim. Antrenör değişikliği benim için adeta yeni bir başlangıç oldu. Ara transfer döneminde birçok teklif almama rağmen kulübümde kalıp Zonguldakspor’a borcumu ödemeden buradan gitmeyeceğim. Zaten Şenol hocam ile mükemmel bir devre arası geçirdik. Hocam benim şevkimi, hırsımı artırarak motive etti. Gerek Şenol hocam, gerek Mustafa hocam bize bir hocadan daha çok arkadaş gibi davranarak destek oluyorlar. Başkanımız Süleyman Caner Zonguldakspor için varını yoğunu ortaya koyarak çalışıyor. Futbol Şube Sorumlusu benim transferimde büyük payı olan Hakan Hürfikir (ağabeyim) 24 saatini biz futbolculara ayırıyor. Mükemmel bir taraftar grubumuz var. Onlara özlenen Kaan Yıldırım’ı seyrettireceğime, Zonguldak Kömürspor formasının bizler için ne derece kutsal olduğunu göstereceğimden kimsenin şüphesi olmasın.’

kaan yıldırım 2

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL