Genel Gündem Tüm Manşetler

ZONGULDAK’A 10 YENİ AMBULANS

AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Zonguldak İl Sağlık Müdürü Dr. Bilal Cin ile birlikte Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Doç. Dr. Hikmet Selçuk Gedik’i ziyaret etti. Zonguldak Milletvekili Özcan..

ZONGULDAK’A 10 YENİ AMBULANS

zonguldaka 10 ambulans

AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Zonguldak İl Sağlık Müdürü Dr. Bilal Cin ile birlikte Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Doç. Dr. Hikmet Selçuk Gedik’i ziyaret etti.

Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar konu ile ilgili yaptığı açıklama da “Zonguldak il Sağlık Müdürümüz Dr. Bilal Cin ile birlikte Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Doç. Dr. Hikmet Selçuk Gedik’i ziyaret ederek ilimizdeki 112 Acil Sağlık Hizmetlerinde hizmet vermek üzere ambulans verilmesi talebimizi ilettik. İlimizde şu anda 112 Acil İstasyonlarımızda hizmet veren otuz adet ambulansımız bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi 4×4 paletli ambulans, bir tanesi yoğun bakım ambulansı ve bir tanesi de motosiklet ambulans olarak hizmet vermektedir. İlimizde hasta yoğunluğunun fazla olması dolayısıyla 112 Acil sağlık Hizmetlerinde daha iyi hizmet verebilmek için ambulans ihtiyacımız bulunmaktadır. Genel Müdürümüze ambulans ihtiyacımız olduğunu ilettik. Yaptığımız girişimler sonucunda ilimiz 112 Acil Sağlık Hizmetlerinde kullanılmak üzere on adet yeni ambulans tahsis edildi. Ambulans sayımız 40’a yükseldi. Genel Müdürümüze Zonguldak Halkımız adına teşekkür ederiz.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL