Genel Gündem Tüm Manşetler

BU KEZ ULUPINAR VAKASI YAŞANMADI..!

Ankara’da, AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu’nu ziyaret eden Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ın, bakanlıklarda takibi gerektiren ilçe konularını içeren rapor sunduğu bildirildi. Ereğli Belediyesi Basın Bürosu’ndan yapılan yazılı açıklamaya..

BU KEZ ULUPINAR VAKASI YAŞANMADI..!

ankaradosya

Ankara’da, AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu’nu ziyaret eden Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ın, bakanlıklarda takibi gerektiren ilçe konularını içeren rapor sunduğu bildirildi.
Ereğli Belediyesi Basın Bürosu’ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, bazı belediye meclisi üyeleriyle birlikte Başkent’e giden Uysal, Çaturoğlu ile 2 buçuk saat süren görüşme yaptı.
Uysa’ın sunduğu kapsamlı dosyada; Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı’nın enerji nakil hatlarının yeraltına alması, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nın Bozhane Limanı’nını onarması, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın Balıkçı Barınakları ve çekek yerleri ile ilgili sorunları gidermesinin istendiği konular yer aldı.
Dosya ile ayrıca Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan, ilçenin Kırmacı Mahallesi’nde bulunan Çöp Rehabilitasyon Projesi için destek istendi.   
Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan yeni Atatürk Kültür Merkezi için uygulama projesi, Potbaşından Kepez’e kadar olan güzergahta yan yol, cepler ve üstgeçitlere ilişkin taleplerinde yer aldığı dosyayı teslim alan Çaturoğlu, ilçenin sorunlarını aşma konusunda el birliğiyle çalışacaklarını bildirdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL