Spor

ZES BİRLEŞMİŞ MİLLETLER GİBİ..!

Bölgenin renkli takımlarından Zonguldak Ereğli Spor Iraklı Yardımcı Antrenör El Muhannet’in ardından forvet hattına siyahi oyuncu transferi gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Karadeniz Ereğli 1. Amatör Kümenin yeni ekiplerinden ve yaptığı çalışmaları ile..

ZES BİRLEŞMİŞ MİLLETLER GİBİ..!

CİSSE 3

Bölgenin renkli takımlarından Zonguldak Ereğli Spor Iraklı Yardımcı Antrenör El Muhannet’in ardından forvet hattına siyahi oyuncu transferi gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

Karadeniz Ereğli 1. Amatör Kümenin yeni ekiplerinden ve yaptığı çalışmaları ile dikkatleri üzerine çeken Zonguldak Ereğli Spor Fransız asıllı Cisse’yi kadrosuna katıyor. 1990 doğumlu siyahi oyuncu Türkiye’ye sadece futbol oynamak için geldiğini ve Ereğli’yi çok sevdiğini belirterek takımla idmanlara başladı.

OTURMA İZNİ TAMAM

Bilindiği üzere yurt dışından gelen sporcuların oturma izni alması genellikle sorun oluyor. Ancak Cisse’nin ise böyle bir sorunu yok. Geçtiğimiz günlerde İstanbul Valiliği tarafından oyuncuya 1 yıllık oturma izni verildi. Böylece Zonguldak Ereğli Spor isterse Cisse’yi transfer ederek kadrosuna katabilecek. Forvet oynayan oyuncu ile ilgili kararı ise Zonguldak Ereğli Spor Antrenörü Emrah Aslan verecek.

İNGİLİZ OYUNCU İLE GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR

Ereğli 1. Amatör Kümeye devre arasının girmesi ile transfer çalışmalarını hızlandıran kulüp amatör statüdeki 2 yabancı oynatma hakkını da kullanmayı düşünüyor. Orta saha mevkiine takviye düşünen Zonguldak Ereğli Spor, İspanya’da birçok profesyonel takımın alt yapılarında oynamış İngiliz asıllı Afredo ile görüşmelerini sürdürüyor. Kulüpten bu transfer ile ilgili ise ‘oturma izni ve oyuncu ile birkaç pürüzün giderilmesinin ardından transferin gerçekleşmesi an meselesi’ deniliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL