Genel Gündem Tüm Manşetler

CANDAN SENDİKAYI ZİYARET ETTİ

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan, Türk Metal Sendikası Kdz.Ereğli Şubesi’ni ziyaret etti, Şube Başkanı Yusuf Ziya Odabaş ve Şube Yöneticileri ile ilçedeki son gelişmelere ilişkin bilgi alışverişinde bulundu. Türk..

CANDAN SENDİKAYI ZİYARET ETTİ

DSC_0016

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan, Türk Metal Sendikası Kdz.Ereğli Şubesi’ni ziyaret etti, Şube Başkanı Yusuf Ziya Odabaş ve Şube Yöneticileri ile ilçedeki son gelişmelere ilişkin bilgi alışverişinde bulundu. Türk Metal Sendikası Kdz.Ereğli Şube Başkanı Yusuf Ziya Odabaş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Candan’a desteklerinden ötürü teşekkür etti.

Odabaş konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Milletvekilimizin ziyaretinden büyük mutluluk duyduk. Ereğli’nin gelişen olayları ile ilgili bilgi alışverişinde bulunacağız. Erdemir Vakfı’ndaki süreci de bilindiği gibi birlikte atlattık, emeği geçenlerin yanı sıra milletvekilimize ayrıca teşekkür ediyorum. Gelişmeleri Ereğli kamuoyunda bazı yerlere çekmek isteyip altında bazı şeyler ararlar. Uzlaşma Komisyonuna girdiğimizde Uzlaşma Komisyonunun Başkanının bir lafı vardır. ‘Vakıf olarak değerinizi bilin, 4-5 senedir uzlaşmak için bekleyen vakıflar var. Siz 1 yıl gibi bir sürede gün aldınız. Ben bu sürenin de Milletvekilimiz Ercan Candan’ın desteği ile olmuştur, kendisine şükranlarımızı sunuyoruz”

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan da sendika başkanı ile ayrı bir dostluğu bulunduğunu belirtti. Vakıf sürecine ilişkin ise ; “Vakıf sürecinde de birlikte yakın temaslarda bulunduk. Aynı zamanda bakanlığa beraber gittik, görüşmeler yaptık, dertlerimizi anlatma fırsatı bulduk. Süreçte de iyi bir sonuç ile karşılaştığımıza inanıyorum. Aynı zamanda sonucu ile hayırlı uğurlu olsun. Biz elimizden geleni yaptığımıza inanıyoruz. Bizim birlikteliğimiz Ereğli halkı içindir, birlikte çalışmamız da devam edecektir. Bizim hiçbir işimiz şahsi ve kişisel olmaz, biz kamu adına çalışıyoruz kamunun ortak menfaati ne ise birlikteliğimize de bundan sonra devam edeceğine inanıyorum”.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL