Genel Gündem Tüm Manşetler

YENİDEN DİRİLİŞ!

Ereğli’deki 20 yıllık diktatörlüğü yıkan Ak Parti ekibi, anfi tiyatro da kutlama şenliği düzenledi! Yüzlerce kişinin katıldığı kutlama etkinliklerine Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof Dr. Ercan Candan, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr…

YENİDEN DİRİLİŞ!

8273_dsc-0048

Ereğli’deki 20 yıllık diktatörlüğü yıkan Ak Parti ekibi, anfi tiyatro da kutlama şenliği düzenledi!

Yüzlerce kişinin katıldığı kutlama etkinliklerine Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof Dr. Ercan Candan, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal, belediye meclis üyeleri, Ak Parti kadın kolları ve Ak Parti gençlik kolları katıldı..
 
ÇAKIR: “ARTIK HİZMET ZAMANI”
 
Kutlama programının açılış konuşmasını yapan Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır yaptı.
 
Çakır: “Teşkilatımızın düzenlemiş olduğu eğlencemize hoş geldiniz. Artık size siyaset yapacak değiliz. Artık hizmet zamanı. Siyasetimizi 30 Mart’a kadar yaptık. Halkımızın desteğiyle, kadrolarımızın çalışmasıyla, sayın belediye başkanımızın milletvekillerimizin, belediye meclis üyelerimizin, teşkilat mensuplarımızın, sandık kurullarımızın desteğiyle 30 mart akşamı zaferi sağladık. Bundan sonra hizmete devam ediyoruz. Hep birlikte daha güçlü, daha büyük bir Ereğli için, insanların, işsizlerin iş bulduğu mutlu bir Ereğli için hep birlikte çalışacağız.“, dedi.
 
UYSAL: “YENİDEN DİRİLİŞ!..”
 
Çakır’ın konuşmasının ardından söz alan Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal da “Bizlerin şiarı şu olacak. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın. Biz insanı seviyoruz, sizleri seviyoruz dedik. Ailemi sevdiğim kadar sizleri de seveceğimi söyledim. Bundan hiç kuşkunuz olmasın. Gerçekten her biriniz, her ferdiniz, Ereğli’de nefes alan her birey benim ailemin bir parçası. Ailemi ne kadar seviyorsam, sizleri de o kadar çok seveceğim.Bugünden sonra Ereğli’de şunu diyoruz. Yeniden diriliş, daha parlak gelecek, daima millet, daima hizmet diyoruz. Biz laf üretmeyeceğiz, hizmet üreteceğiz dedik ve bu sözümüzün arkasındayız. Bugünlere bizleri sizler getirdiniz. Sizlerin oylarıyla bu seçimi aldık. Ereğli’de yaşayan tüm halkımıza saygılarımızı sevgilerimizi sunuyorum.”, şeklinde konuştu..
 
  
 
CANDAN: “BUGÜN EREĞLİ’DE GÜNEŞ BİR BAŞKA GÜZEL!..”
 
Seçimlerde Uysal’ın en büyük destekçisi Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof. Dr. Ercan Candan;“Bugün güneş bir başka, bahar geliyor. Hakikaten Ereğli’ye bahar geliyor. Allah bize iki baharı aynı anda yaşatıyor. Her tarafta ağaçlar çiçek açmaya başladı. Ama Ereğli bir başka güzelleşti. Bundan sonra çok daha güzel olacak. Bunun sözünü veriyorum.”, diyerek başladığı konuşmasında, 
 
Cumartesi Pazar günü hafta tatili demeden başkanımızla çalıştık. Ereğli’de neler yapabileceğiz, Ereğli’yi bundan sonra nasıl ileri götürebileceğiz bunun için çalıştık. Bundan sonra bizim için cumartesisi de yoktur, pazarı da yoktur, gecesi de yoktur, gündüzü de. Bizim varımız yoğumuz Ereğli ve sizsiniz. Burada seçim öncesi verdiğimiz vaatlerin yerine getirilmesi için varımızla yoğumuzla çalışacağız. Allah’tan tek temennimiz var size karşı bizi mahcup etmesin. Burada güneş dediğim gibi bir başka, bahar başka. Bundan sonra hepimizin yüzü gülecektir. Ereğli’de artık kavga bitmiştir, çekişme bitmiştir. Ereğli’nin önünü çok daha güzel günler, güneşli günler bekliyor.“, dedi..  
 
ESNAF BEDAVA BALIK DAĞITTI!..
 
Kaptaş havası ve horon eşliğinde coşan kalabalığın yanı sıra, Ereğli’de seyyar satıcılık yapan Necati Akçayadlı vatandaş, ‘kurtuluş’ münasebetine vatandaşa bedava balık dağıttı!..
 
 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL