Spor

BAYAT’TA DEPREM

Karadeniz Ereğli Birinci Amatör Kümeyi lig ikincisi olarak bitiren Bayatspor ekstra play of oynadığı ÇAPETİ Merkez Atelyesispor’a 2-1 mağlup oldu.  Cumayanı sahasında oynanan ve Süper Amatör Lige terfi müsabakalarına katılabilmek..

BAYAT’TA DEPREM

istifa etti

Karadeniz Ereğli Birinci Amatör Kümeyi lig ikincisi olarak bitiren Bayatspor ekstra play of oynadığı ÇAPETİ Merkez Atelyesispor’a 2-1 mağlup oldu. 

Cumayanı sahasında oynanan ve Süper Amatör Lige terfi müsabakalarına katılabilmek için eleme usulü oynanan karşılaşmayı Bayatspor 2-1 kaybederek play ofa katılma hakkını yitirdi.

Karşılaşma sonrası Bayatspor Başkanı Recep Civelek istifa ettiğini açıkladı. Gazetemize özel yaptığı açıklamada Civelek şunları söyledi. 

‘Bütün Bayatspor camiasına teşekkür ediyorum. Oyuncularıma ve hocama da ayrıca teşekkür ediyorum. Ama artık yoruldum. Benden daha iyisini yapacak olan kim varsa buyursun gelsin. Şu an itibari ile görevimden istifa ediyorum. Bu kadar uğraş veriyoruz, fakat hala saygı görmüyoruz. Bayatspor tarihinde görmediği başarıları gördü. Ben takımı en iyi yerlere taşıdım.’ 

941443_373765299407885_1944659635_n

YORUMLAR (1)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL