Genel Magazin Tüm Manşetler

YAPILAN SALDIRIYI LANETLEDİ

Tasavvuf Müziğinin usta ismi Ahmet Özhan, Kdz. Ereğli Belediyesi tarafından düzenlenen Feshane Şenlikleri kapsamında konser verdi.   Kdz. Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal,..

YAPILAN SALDIRIYI LANETLEDİ

DSC_0408

Tasavvuf Müziğinin usta ismi Ahmet Özhan, Kdz. Ereğli Belediyesi tarafından düzenlenen Feshane Şenlikleri kapsamında konser verdi.

 

Kdz. Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal, Ereğli Eğitim Fakültesi Dekanı Ali Azar’ın yanı sıra, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri ve kalabalık bir dinleyici kitlesinin izlediği konser, büyük beğeni topladı.

 

Bir birinden güzel eserlerini seslendiren Özhan, Sanat hayatımda önemli bir yeri Kdz. Ereğli’de bulunmak ve, burada  konser vermekten büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

 

“Böyle bir gecede bizi bir araya getirdiği için Sayın Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. ”diyen Özhan, “Bazı yerlerde bu tür Ramazan etkinlikleri iptal ediliyor. Tamam festivaller, gündelik nefsani eğlenceler iptal edilebilir ama burada biz, Allah diyoruz. Burada Allah dostlarının fikirlerinden istifade ediyoruz. Bunların iptali doğru değil. Bizi bir araya getiren şeylere önem vermemiz lazım. Bura da bizim bir aminimiz, bir çok topa bedeldir. Filistinli kardeşlerimizin uğradığı saldırıyı lanetliyoruz. Onların selameti içinde, cümlemiz dua ediyoruz. Buna vesile olduğu için Sayın Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Konser sonunda, ünlü sanatçıya, konserin anısına çiçek ve çeşitli hediyeler takdim eden, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal’da  konuşmasında  “Bu gece bizlere muhteşem bir konser veren Sayın Ahmet Özhan’a teşekkür ediyorum. Sanatçımız konserinin yanında, çok güzel mesajlarda verdi. Bende buradan Filistin’e yapılan saldırıyı şiddetle kınıyorum. Tüm dünyada bu tür saldırıların bitmesini diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

 

DSC_0372

DSC_0366

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL