Genel Gündem Tüm Manşetler

VATANDAŞ TURPÇU’YA ÇOK İLGİLİ..!

CHP Zonguldak 1. Sıra Milletvekili Adayı Şerafettin Turpcu, 7 Haziran Genel Seçim çalışmalarını sürdürdüğü bildirildi. Turpcu’nun basın bürosundan yapılan yazılı açıklamaya göre, Zonguldak’a bağlı Beycuma Beldesi’ne geçen Turpcu, esnaf ziyaretlerinde..

VATANDAŞ TURPÇU’YA ÇOK İLGİLİ..!

orada-konusulanlari-not-aldi-l0lod

CHP Zonguldak 1. Sıra Milletvekili Adayı Şerafettin Turpcu, 7 Haziran Genel Seçim çalışmalarını sürdürdüğü bildirildi.

Turpcu’nun basın bürosundan yapılan yazılı açıklamaya göre, Zonguldak’a bağlı Beycuma Beldesi’ne geçen Turpcu, esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Esnafın, “Her geçen gün Türkiye’nin çıkmaza girdiği, köylerde yaşanan göç nedeniyle de işlerinin her geçen gün daha da kötüye gittiği” şikayetlerinde bulunmaları ve “ülkede taze kan gelip kalkınması gerektiği” talepleri olduğu izlenimlerini alan Turpcu, konuşulanları not aldı,

Sorunların çözümü için CHP’nin iktidara gelmesi gerektiğini savunan CHP Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpcu, bunun için ise halkın desteği gerektiğini belirtti.

Turpcu’nun ziyaretlerine, CHP İl Başkanı Ertuğrul Koltuk, CHP Merkez İlçe Başkanı Cemal Şahin, CHP Belde Başkanı Sefer Kabacalı, CHP’li  İl Genel Meclis Üyesi Nebahattin Yılmaz, CHP’li Belediye Başkan adayı Şenduran Altuntaş ve partililer eşlik etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL