logo

Vali Tutulmaz “Dün itibari ile 170’leri gördük”

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, Gazipaşa caddesi üzerinde denetimlerde bulundu. Vali Tutulmaz, “560’lara kadar çıkan vakalarda 170’leri gördük” dedi.

Vaka sayılarının düşüşe geçtiğini belirten Vali Tutulmaz, ‘vatandaşlar bu konuda bizlere yardım ediyor yardım etmeye de devam edeceklerdir’ diyerek;

“Şu anda vaka sayıları iyiye doğru gidiyor. Dün itibariyle 170’leri gördük. Bu rakamlar 560’lara kadar çıkmıştı. Şu anda aşağı doğru ilerliyoruz ancak bu yeterli değildir. Bizim hedefimiz sıfırlar sıfırlara doğru gitmemiz lazımdır. Bayram öncesi kentte ister istemez bir hareketlilik var. Emekli maaşları ve sosyal yardımlar olması nedeniyle insanlar bankaların önünde bekleyerek yığılma oluşturuyor. Bunlar olmasa çok iyi olacak. Zonguldak’ın dar olması itibari ile insan yoğunluğunu daha kalabalık gösteriyor. Ancak daha geniş bir ortamda olsaydık bu kalabalık gözükmeyecekti. Hepimiz uyuması gerekiyor bunun başka yolu yok. Biz ümitliyiz halkımız bu zamana kadar destek verdi ve bundan sonra da destek vermeye devam edeceklerdir. Biz bunu başaracağız inşallah 170’leri gördük daha da aşağı ineceğiz” ifadelerini kullandı.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+4 = ?

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.