Genel Tüm Manşetler

VALİ KABAN GAZETECİLERİ UNUTMADI

Zonguldak Valisi Ali Kaban, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı. Vali Kaban, “Evrensel meslek ilkeleri doğrultusunda büyük özveri ve mesleğin getirdiği bilinç ve sorumlulukla görevini en iyi şekilde yerine getiren basın,..

VALİ KABAN GAZETECİLERİ UNUTMADI

VALİ ALİ KABAN

Zonguldak Valisi Ali Kaban, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Vali Kaban, “Evrensel meslek ilkeleri doğrultusunda büyük özveri ve mesleğin getirdiği bilinç ve sorumlulukla görevini en iyi şekilde yerine getiren basın, toplumsal yaşantımızda da önemli bir yere sahiptir” dedi.
  
Yapılan yazılı açıklama şu şekilde:
 
“Toplumun haber alması, bilgilenmesi ve aydınlatılması konusunda önemli bir kamu görevini yerine getiren, toplum ve kurumlar arasında bilgi akışını sağlayarak demokrasinin güçlenmesinde katkı sağlayan basın, her geçen gün büyüyen ve gelişen ülkemiz için de vazgeçilmez unsurlardan birisidir.
Evrensel meslek ilkeleri doğrultusunda büyük özveri ve mesleğin getirdiği bilinç ve sorumlulukla görevini en iyi şekilde yerine getiren basın, toplumsal yaşantımızda da önemli bir yere sahiptir.
Doğru haber verme, objektif, güvenilir olma ve tarafsızlık anlayışı ile mesai mefhumu gözetmeksizin görevlerini sürdüren basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL