Genel Siyaset Tüm Manşetler

UYSAL VE CANDAN ESNAFI GEZDİ

AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr. Ercan Candan ile Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Op. Dr. Hüseyin Uysal, gün içinde esnafı ziyaret edip, Ereğli Müzesini gezdi. Candan ve Uysal AK Parti Önceki..

UYSAL VE CANDAN ESNAFI GEZDİ

DSC_0233

AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr. Ercan Candan ile Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Op. Dr. Hüseyin Uysal, gün içinde esnafı ziyaret edip, Ereğli Müzesini gezdi. Candan ve Uysal AK Parti Önceki Dönem Belediye Meclis Üyesi İskender Özalp’in vefat eden annesi Nermin Özalp’in cenazesine de katıldı.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr. Ercan Candan ve Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal güne Ereğli esnafını ziyaret ederek başladı. Çarşı esnafın ile görüşen ve vatandaşlarla da bir süre sohbet eden Candan ve Uysal, daha sonra Ereğli Müzesini gezdi.

Burada Müze Müdürü Ahmet Mercan’dan bilgiler alan Başkan Uysal, bakanlıkla koordineli olarak yapılabilecek yeni çalışmalar konusunda fikir alışverişinde bulundu.

Milletvekili Candan ve Başkan Uysal,  daha sonra Önceki Dönem Meclis Üyesi İskender Özalp’in vefat eden annesi Nermin Özalp’in Bozhane Camiinde kılınan cenaze namazına katıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL