Genel Gündem Tüm Manşetler

EREĞLİ’YE HASTAYIM

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Opr.Dr.Hüseyin Uysal, kamuoyunda üretilen, “Belediye Başkanı hasta” iddialarına da tepki gösterdi, herhangi bir sağlık probleminin bulunmadığını söyledi.     Enerjilerini ve hedeflerini Kdz.Ereğli ile halkı için harcadıklarını..

EREĞLİ’YE HASTAYIM
evet-hastayim-ama-kdzeregli-hastasiyim

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Opr.Dr.Hüseyin Uysal, kamuoyunda üretilen, “Belediye Başkanı hasta” iddialarına da tepki gösterdi, herhangi bir sağlık probleminin bulunmadığını söyledi.  

 

Enerjilerini ve hedeflerini Kdz.Ereğli ile halkı için harcadıklarını belirten Opr.Dr.Uysal, Muhtarlar Derneği’nin 12. Olağan Genel Kurulu’nda yaptığı konuşması muhtarlar tarafından da yoğun alkışlarla kesildi.

 

“MUHTARLAR KONUŞMASINI ALKIŞLARLA KESTİ”

Uysal’ın konuşması şu şekilde: “Muhtarlar bizlerin eli ayağı, kılcal damardır. Dün akşam 4’de bir arkadaşımdan telefon aldım sabahtan da basından bir arkadaşım böyle böyle birşey daha var, buraya girerken canım sıkıldı. “Ben kansermişim,ben hastaymışım evet ben hastayım ama Ereğli hastasıyım. Ve bu hastalığım son nefesime kadar devam edecek ve herkes şunu bilsin, son nefesime kadar ailem kadar sizleri seveceğim, Ereğli’yi seveceğim, muhtarların yanında olacağım. İnsan kanser olabilir, hepimiz olabilir, en sevdiğimiz olabilir ve ben en iyi bilirim, bir hücreden başlar yayılır, buna hiçbirimiz bir şey yapamaz. Elimizde değildir, Allah’ın takdiridir.

 

“ALLAH KALBİMİZİ KİRLETMESİN, SUSTURMASIN”

Fakat Allah kalbimizi kirletmesin, kalbimizi susturmasın, güzel duygularımızı susturmasın, kalbimizi ve insanlığımızı kanser yapmasın diyorum. Gerçekten anlamıyorum günde 4-5 saat uyku onun haricinde tüm zamanımı Ereğli ve halkımı düşünüyorum. Halkım için herşeye varım, köy ve şehir muhtarı benim için değişmez. Sizler köyünüzün mahallenizin sevilen saygın insanlarısınız. Saygın insanlarla el ele gönül gönüle bu memlekete hizmet edeceğiz. Bizim sevdamız Ereğli bizim sevdamız insanımız, halkımız. Bundan dolayı bu kongrenin sizler için hayırlara vesile olmasını dileyeceğim. Bu millet hizmet üreten ile laf üreteni ayırt eder hiç merak etmeyin. Vücudumun hiçbir yerinde iz de yok ameliyatta yok. Çok şükür. Ereğli halkı silah ister ama günümüzün en büyük silahı en büyük sermayesi bilgidir, bence muhtar arkadaşlarımız bunu isteyen. Ben Erdemir’e gittim zaman insan kaynakları dedim bana para ver şunu bunu ver demedim ben bilgi istedim. Çağımızın en büyük gücü bilgidir. İnsanlarımıza sözler verdik bu sözleri mutlaka tutalım”

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL