Genel Gündem Tüm Manşetler

UYSAL DENETLEDİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, İtfaiye Caddesi’ne taşınan Belediye Binası’nda incelemelerde bulundu. Uysal, birinci katından başladığı incelemelerinde tüm oda ve birimlere girerek, ortam ve çalışma koşullarını gözlemledi. Beraberinde..

UYSAL DENETLEDİ

denetledi-talimatlari-verdi-lgrmi

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, İtfaiye Caddesi’ne taşınan Belediye Binası’nda incelemelerde bulundu.

Uysal, birinci katından başladığı incelemelerinde tüm oda ve birimlere girerek, ortam ve çalışma koşullarını gözlemledi.

Beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Ethem Gezer ve bazı daire müdürleriyle incelemelerini sürdüren Uysal, pensonelin daha iyi ortam ve koşullarda görev yapabilmesi için tespit ettiği eksiklerin not alınmasını istedi.

Her birimin düzenli, uyumlu ve en uygun koşullarda kullanılabilmesi için; alınması gereken malzemelerin tespit edilip, Devlet Malzeme Ofisi’nden temine gidilmesini isteyen Uysal, “personelimizin bulunduğu ortam ve koşullar, onların rahat edebilecekleri ve düzenli şekilde olmalı ki, verimleri artsın. Bu konuda gerekli çalışmalar yapılacak” dedi.

ATATÜRK DUYARLILIĞI                                

Bu arada, hemen hemen her girdiği birimde Atatürk Posteri gören Uysal, düzensiz konulanların düzeltilmesini isterken, bazı posterlerin ise eskimiş veya Atatürk’ün iyi anlatmayan şekilde olduğuna dikkat çekti. Bunun üzerine Başkan Yardımcısı Özdemir’e talimat veren Uysal, oluşturulacak küçük bir komisyonla Atatürk posteri içeren albümlerden 4-5 çeşit beğenilmesini, her odaya da bunlardan konulmasını istedi.

Uysal’ın her personel ile yakından ilgilendiği gözlenen incelemelerde, personel de gördüğü ilgiden memnuniyetini dile getirdi.

GENEL OLARAK GÜZEL                                  

Uysal, incelemelerinin ardından Hakimiyet’e yaptığı açıklamada, geçmiş dönemde alışveriş merkezi olarak düşünülerek yapımına başlanan binanın Belediye hizmet binası olarak kullanılması kararının doğruluğunu bir kez daha teyid ettiğini söyledi.

Binanın her yönüyle kullanışlı, halkın rahatça birimlere ulaşabileceğ konumda olduğunu anlatan Uysal, “bugün bazı küçük eksik ve fazlaları tespit ettik. Arkadaşlarımızla konuyu değerlendirdik, önümüzdeki günlerde gördüğümüz eksik ve fazlalar da giderildiğinde halkımıza daha iyi hizmet vereceğimize inanıyorum” dedi.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL