Spor

GALATASARAY’A BİR OYUNCU DAHA

Kdz Ereğli Galatasaray Spor Okulları bölgemizden sporcu yetiştirmeye devam ediyor. Daha önce bir çok oyuncuyu Galatasaray bünyesine kazandıran Kdz Ereğli Galatasaray Spor Okulları futbolcu kervanına bir yenisini daha ekledi.  Tecrübeli..

GALATASARAY’A BİR OYUNCU DAHA

gs spor okulları muhsin aydın

Kdz Ereğli Galatasaray Spor Okulları bölgemizden sporcu yetiştirmeye devam ediyor. Daha önce bir çok oyuncuyu Galatasaray bünyesine kazandıran Kdz Ereğli Galatasaray Spor Okulları futbolcu kervanına bir yenisini daha ekledi. 

Tecrübeli Antrenör Muhsin Aydın direktörlüğünde 2001 doğumlu Kadir Çelen’de artık Galatasaray forması giyecek. U-13 takımında yer alacak oyuncu için Florya Tesislerinde yapılan görüşme sonrası oyuncunun artık Galatasaray’ın U-13 takımın oyuncusu olduğu bildirildi. Konu ile ilgili olarak Antrenör Muhsin Aydın ‘biz her zaman büyük takımlara bir oyuncu kazandırdığımızda mutlu olmasını bilen insanlarız. Bugün Kadir’de olduğu gibi daha öncede yarında her yeni bir isim bizim çalışma azmimizi tetikler. Galatasaray Spor Okulları olarak yetenekli ve azimli olan tüm oyuncularımızı Galatasaray gibi büyük bir kulübe kazandırabiliyoruz. İnşallah daha nice Kadir’ler yetiştireceğiz’ dedi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL