Gündem Siyaset Tüm Manşetler

ULUPINAR RÖKTÖRÜ ZİYARET ETTİ

AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Rektörü Mahmut Özer’i ziyaret etti. Ulupınar’ın basın bürosundan yapılan yazılı açıklamaya göre, AK Parti Zonguldak İl Başkanı Hamdi Uçar, AK Parti..

ULUPINAR RÖKTÖRÜ ZİYARET ETTİ

7682_rektorulupinar

AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Rektörü Mahmut Özer’i ziyaret etti.

Ulupınar’ın basın bürosundan yapılan yazılı açıklamaya göre, AK Parti Zonguldak İl Başkanı Hamdi Uçar, AK Parti Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, AK Parti Devrek İlçe BaşkanıSerdar Kelebek’in de bulunduğu ziyarette, üniversitenin genel durumu üzerinde görüş alış, verişinde bulunuldu.
 
Ulupınar, ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada, şunları kaydetti:
 
“Zonguldak’ımızın bacasız sanayisi ve gelişmesinde ki en büyük çıkış kapısı olan Üniversitemize ve Sayın Rektörümüze nezaket ziyaretlerinde bulunduk. Sayın Rektörümüz ile birlikte kampüsümüzde hükümetimiz zamanında yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek gerekli bilgileri aldık. Kendileri gerek Üniversitemiz için gerekse Zonguldak için büyük bir şanstır. Bizlerden talepleri ne olursa olsun bizler her zaman kendilerinin yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz.”
 
Prof. Dr. Özer de, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, “Hükümetimizin temsilcileri olarak en önemlisi bir Zonguldaklı olarak üniversitemizin gelişmesi için ellerinden geleni yapıyorlar”dedi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL