%75 indirim’de kondom patlaması…

Zonguldak’ta dün kişisel bakım ve kozmetik ürünleri satan mağaza yüzde 75 indirim yapmasının ardından mağazada raflar bomboş kaldı.

%75 indirim’de kondom patlaması…

Zonguldak’ta dün kişisel bakım ve kozmetik ürünleri satan mağaza yüzde 75 indirim yapmasının ardından mağazada raflar bomboş kaldı. İndirimin en çok tercih edilen ürünleri arasında kondomda yerini aldı.

Zonguldak’ta Gazipaşa caddesinde faaliyet gösteren kişisel bakım ve kozmetik ürünleri satan kurumsal bir marka dün tüm ürünlerinde yüzde 75 indirim yaptı. İndirimi duyan yüzlerce vatandaş sabahın ilk saatlerinden itibaren mağazaya hücum etti. Mağaza içinde izdiham yaşanırken vatandaşlar indirimde bulunan ürünleri almak için bir birleriyle yarıştılar.Akşam saatlerine kadar kuyruğun oluştuğu mağazada bugün durgunluk yaşanıyor. Dün yaşanan izdihamdan sonra mağazada tüm raflar neredeyse bomboş kalmış durumda.Ancak Kondom reyonunda hiç kondom kalmaması dikkatlerden kaçmadı. Yaşanan indirimden sonra vatandaşların en çok Islak Mendil, Diş macunu, Şampuan, Günlük pedler ve kondoma ilgi gösterdiği anlaşıldı.

Haber:Batuhan Darakcı

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL