Genel Gündem Tüm Manşetler

TUTUKLANDI VE CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

Kdz.Ereğli Endüstri Meslek Lisesinde bölüm şefi olarak görev yapan Y.K.’ya ait dizüstü bilgisayarı çaldığı iddia edilen kişi çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğünden konuya ilişkin..

TUTUKLANDI VE CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

bolum-sefinin-bilgisayarini-caldi

Kdz.Ereğli Endüstri Meslek Lisesinde bölüm şefi olarak görev yapan Y.K.’ya ait dizüstü bilgisayarı çaldığı iddia edilen kişi çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğünden konuya ilişkin verilen bilgi şu şekilde:

“Müşteki Y.K. Endüstri Meslek Lisesinde bölüm şefi olarak görev yaptığını, mobilya atölyesinin sorumluluğunun kendisine ati olduğunu, 26.02.2014 günü saat 11:30 sıralarında okuldan ayrıldığını, 27.02.2014 günü saat 08:40 sıralarında atölyede teknisyen olarak çalışan bilgi sahibi şahsın telefonla kendisini arayarak şef odasının penceresinin açık ve bir pencerenin de kırılmış olduğunu, camdan baktığında masada olması gereken dizüstü bilgisayarının yerinde olmadığını söylediğini, bunun üzerine kendisinin okula gittiğinde 1.455 TL değerindeki Benq Joybook marka dizüstü bilgisayarının yerinde olmadığını gördüğünü, bilgi sahibi şahıs 26.02.2014 günü saat 17:00’da atölyenin tüm iç ve dış kontrollerini yaptıktan sonra cam ve kapıları kilitleyerek atölyeden ayrıldığını, 27.02.2014 günü saat 08:40 sıralarında atölyeye geldiğini söylediğini, olayla ilgili olarak odasına girerek bilgisayarını çalan ve atölyenin camını kırarak zarar veren kişi ya da kişilerden şikayetçi olduğunu beyan etti”

Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler hırsızlık olayını kısa sürede çözüme kavuşturdu ve olayı gerçekleştirdiği iddiasıyla  A.D.’yi gözaltına aldı. Emniyetteki sorgusunun ardından Ereğli Adliyesi’ne sevk edilen zanlı çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine konuldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL