Spor

TERZİ İLE YENİDEN ŞAMPİYONLUK

Kulüp Başkanı Süleyman Caner yeni sezon öncesi değerlendirmelerde bulunduBölgesel Lig 10. Grupta  şampiyon olduktan sonra Play-Off maçında  dördüncü grup  şampiyonunu yenerek üçüncü lige yükselen Zonguldakspor’da yeni sezon ile ilgili planlamalar ..

TERZİ İLE YENİDEN ŞAMPİYONLUK

Terzi_ile_yola_devam-Caner_1

Kulüp Başkanı Süleyman Caner yeni sezon öncesi değerlendirmelerde bulundu


Bölgesel Lig 10. Grupta  şampiyon olduktan sonra Play-Off maçında  dördüncü grup  şampiyonunu yenerek üçüncü lige yükselen Zonguldakspor’da yeni sezon ile ilgili planlamalar  yapılmaya başlandı. Başkan Caner, BAL liginde  takımı şampiyon yapan Cahit Terzi ile üçüncü ligde yollarına devam edeceklerini belirterek bu konuda son noktayı  koydu.

Başkan Süleyman Caner, dün kulüp binasına giderek  Teknik Direktör Cahit Terzi ile görüştü. Bahçede Terzi ile bir süre sohbet eden Caner, daha sonra Başkanlık makamında   görüşmeler yaptı. Görüşmeler sırasında Terzi’nin yardımcıları Birol Yılmaz, Metin Nezor ve Basri Kocabaşoğlu’da tesislerde bulundu. Terzi ,  Başkan Caner ile yaptığı görüşme sonrası yardımcıları ile bir araya gelerek hazırlayacakları rapor doğrultusunda  bilgi alışverişinde bulundu


HOCAMIZLA BİR ŞAMPİYONLUK DAHA YAŞAMAK İSTİYORUZ

Üçüncü lig yollarlına Cahit Terzi ile devam edeceklerini belirten Caner,” Bizi BAL liginde şampiyon yaparak 7 yıl sonra profesyonel lige çıkartan Cahit hocamızla üçüncü lig yolunda birlikte olacağız. Cahit hocamızla bir şampiyonluk coşkusu daha yaşamak istiyoruz. Kendisi ile yeni sezonla ilgili bilgi alışverişlerimiz devam ediyor. Ne yapabiliriz, nasıl  başarılı olabiliriz ve bunun gibi konuların planlamalarını şimdiden yapmaya başladık. Ayrıca  transferlerle ilgili kendisi  rapor hazırlıyor. Türkiye Futbol Federasyonu’nun 3. Lig yaş statüsü konusunda kesin açıklamasını bekliyoruz. Bu açıklama yapıldıktan sonra transferde hocamızın isteği doğrultusunda  düğmeye basacağız. Haziran ayının ortalarına doğru transfer çalışmalarımız hız kazanır diye tahmin ediyoruz. Biz BAL’da  şampiyon olan kadromuzun iskeletini bozmak istemiyoruz. Ancak TFF’nin  resmi ağızdan açıklayacağı yaş statüsünü bekliyoruz. Statü açıklandıktan sonra her şey netleşecek”
 

HEDEFİMİZ YİNE ŞAMPİYONLUK
 

Üçüncü ligde hedeflerinin şampiyonluk olduğunu belirten Caner, sözlerine şöyle devam etti;” Sezon başı sunu  belirtmek istiyorum. Hedefimiz yine şampiyonluk olacak. Peş peşe ara vermeden şampiyon olarak ikinci lige yükselmek istiyoruz.  Planlarımızı şimdiden bu doğrultuda yapıyoruz”

HAZİRAN’DA KONGRE VAR

Haziran ayının  ortalarına doğru kongre yapmayı amaçladıklarını belirten Süleyman Caner,” Kongre çalışmalarız devam ediyor. Yönetimde bulunan bazı arkadaşlarımız bizden affını isteyebilir. Çünkü çoğu işini gücünü bıraktı Zonguldakspor’un peşinde koştu. Onun için Zonguldakspor’a maddi acıdan katkı sağlayacak, vakit ayırabilecek şehrin kabul gördüğü yeni isimlerin yönetimde bulunmaları açısından çalışmalarımız olacak. Üçüncü lige güçlü bir yönetim, güçlü bir teknik ekip ve kadro ile girerek  ses getirmek istiyoruz” dedi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL