Spor

TERTİP KOMİTESİ BELİRLENDİ..!

Zonguldak İl Tertip Komitesi seçimleri yapıldı.  Zonguldak ASKF binasında İl Tertip Komitesi Kemal Demir Başkanlığı’nda toplandı.  2. Amatör Küme karşılaşmalarının start alması ile ilgili yapılan toplantıda yeni tertip komitesi seçimide..

TERTİP KOMİTESİ BELİRLENDİ..!

askf kaan kocaman

Zonguldak İl Tertip Komitesi seçimleri yapıldı. 

Zonguldak ASKF binasında İl Tertip Komitesi Kemal Demir Başkanlığı’nda toplandı. 

2. Amatör Küme karşılaşmalarının start alması ile ilgili yapılan toplantıda yeni tertip komitesi seçimide gerçekleştirildi. Yapılan seçimde komite aşağıdaki gibi oluştu. 

Başkan: Kemal Demir 

Zonguldak Merkez Grubu Sorumlusu: Osman Aydın

Ereğli Grubu Sorumlusu: Kaan Kocaman

Çaycuma Grubu Sorumlusu: Mithat Oruç 

Ayrıca toplantıda 2.Amatör Küme karşılaşmalarında Çaycuma Grubunun 2.hafta karşılaşmaları ve Merkez Grubunun ilk hafta karşılaşmalarının tarih ve saatleri belirlenirken Ereğli Grubu ise bir sonraki haftaya ertelendi. 

Toplantıda konuşan Zonguldak Futbol İl Tertip Komitesi Başkanı Kemal Demir ‘tüm 2.Amatör Küme takımlarına başarılar diliyorum. Kazasız, belasız temiz bir lig olsun’ dedi. 

Toplantıda bir çok kulüp temsilcilerinin yanı sıra Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Tahir Buyurucu, Zonguldak Saha Komiserleri Derneği Başkanı Naim Acar ve Zonguldak TÜFAD Genel Sekreteri Nihat Ürer’de yer aldı. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL