Spor

ZES ROTAYI ÇİZDİ..!

Zonguldak Ereğli Spor rotayı belirledi. Geçtiğimiz yıl kurulan ve kısa sürede sportif çalışmaları ile dikkatleri üzerine çeken Zonguldak Ereğli Spor teknik kadrosu yemekte bir araya geldi. Kısa bir süre sonra..

ZES ROTAYI ÇİZDİ..!

YEMEKLİ TOPLANTI 2

Zonguldak Ereğli Spor rotayı belirledi.

Geçtiğimiz yıl kurulan ve kısa sürede sportif çalışmaları ile dikkatleri üzerine çeken Zonguldak Ereğli Spor teknik kadrosu yemekte bir araya geldi.

Kısa bir süre sonra Ereğli 2. Amatör Kümede mücadele edecek olan Zonguldak Ereğli Spor’un Başkanı Kaan Kocaman ve teknik heyet takımları ile ilgili radikal kararlar almak adına yemekte bir araya geldiler.

Gerçekleşen yemeğe Zonguldak Ereğli Spor Teknik Sorumlusu Erkan Kılıçarslan, Erkek Basketbol Koç’u İhsan Gökçe Kaya, Bayan Basketbol Koç’u Gamze Elagöz Çapar, Badminton Antrenörü Ogün Sinan, Erkek Futbol Yardımcı Antrenörü Hüseyin Erbakıcı ve Zonguldak Ereğli Spor ailesine yeni katılan ve Sportif Gelişmelerden Sorumlu Antrenör İlker Bozkurt katıldı.

Takımın Futbol, Badminton, Basketbol ve Voleybol branşlarının yanında Bayan Basketbol ve Bayan Futbol ile ilgili yapılacak olan çalışmaların masaya yatırıldığı toplantıda Erkek Futbol takımının ligdeki şampiyonluğunun önemi deklare edildi. Erkek futbolda hem 2.Amatör Ligde A takım düzeyinde şampiyonluk için çalışmaların tüm hızı ile sürdüğü belirtilirken U-19 2.Amatör Ligde de şampiyonluk parolası belirlendi.

Badminton çalışmalarının hız kazanmasının yanında önümüzdeki günlerde diğer branşlarda da çalışmaların artacağı ve bölge gençliğine hizmet edileceği belirtildi.

Zonguldak Ereğli Spor Teknik Sorumlusu Erkan Kılıçarslan ‘biz takım olarak her zaman bir aile olduğumuzu söyledik. Allah izin verdiği sürece bu aile var olmaya devam edecek. Hangi branşımızda bir eksiklik varsa hep birlikte oraya müdahale ediyoruz. Amacımız mücadele ettiğimiz branşlarda topluma yararlı birer bireyler yetiştirmek. Amacımızda hedefimizde spora ve gençliğe hizmettir. Bu yolda ilerken Rabbin izni ile muvaffak olmak için hakka, hukuka ve maneviyata önem veriyoruz’ dedi.

BOZKURT, SPORTİF GELİŞMELERDEN SORUMLU

Zonguldak Ereğli Spor Başkanı Kaan Kocaman ‘ailemize yeni katılan saygı değer İlker Bozkurt hocamıza aramıza hoş geldin diyoruz. Takımımızda Sportif Gelişmelerden Sorumlu Antrenör olarak yer alacaktır. İlker hocamızın Teknik Sorumlumuz ve antrenörlerimiz ile birlikte büyük başarılara imza atacaklarından şüphemiz yoktur. Tüm hocalarımız branşlarında tek yetkili ve söz sahibidirler. Bizim anlayışımızda herkesin bildiği işi yapması yatmaktadır. Biliyorum ki branş hocalarımız işlerinin ehliler. Allah çıktığımız bu yolda bizleri utandırmasın’ dedi. 

YORUMLAR (1)

  1. ARSLAN diyorki:

    Haksızlık bu emegin ve başarının miMarlarından olan
    HAKAN HOCAMI GÖRMEMEK biz spor severler olarak üzdü bizi
    İLKER hocama basarılar dilerim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL