Spor

TARİHİ HEZİMET

Zonguldak Süper Amatör Lig’in 16. haftasında Gümelispor ile karşılaşan Kdz Ereğlispor, karşılaşmadan 9-0 galip ayrıldı.   Baştan sona üstün bir oyun sergileyen Kdz Ereğlispor, ilk yarıyı 5-0 önde tamamladı. Karşılaşmanın ikinci yarısında ise 4 gol atan Ereğlispor,..

TARİHİ HEZİMET
haber kapak
Zonguldak Süper Amatör Lig’in 16. haftasında Gümelispor ile karşılaşan Kdz Ereğlispor, karşılaşmadan 9-0 galip ayrıldı.  
Baştan sona üstün bir oyun sergileyen Kdz Ereğlispor, ilk yarıyı 5-0 önde tamamladı. Karşılaşmanın ikinci yarısında ise 4 gol atan Ereğlispor, mücadeleden 9-0’lık skorla galip ayrıldı. Goller Oğuz Yalçın (3), Serkan Kurt (2), Cihat Öztürk, Burak Çetinkaya, Önder Karakaş ve Gökhan Kuloğlu’ndan geldi.
Bu arada  Ozan Aydın ve Muhammet Karabağ, bu sezon ligde ilk kez forma giydiler.
Gümelispor’da ise oynanan isteksiz futbol izleyiciler tarafından şaşkınlıkla karşılandı. Spor otoriteleri Gümelisporlu futbolcular için ‘maçı başlamadan bitirmişler’ yorumunda bulundular. Alınan bu tarihi hezimet sonrası Gümelispor Antrenörü Hüseyin Yazıcı (Demir Hoca)’nın istifa edip etmeyeceği ise merak konusu…
1

YORUMLAR (4)

  1. gümelili diyorki:

    gümelisporlu futbolcular ruhsuz isteksiz kaba tabirle uyuz bir futbol oynadılar. madem böyle ruhsuz oynuyorsunuz hiç sahaya çıkmayın kardeşim. ama siz çok ah aldınız çok.

  2. BÜLENT diyorki:

    GÜMELİSPOR LİGDEN ÜZÜLMEZSPORA YENİLDİĞİ ZAMAN DÜŞMÜŞTÜR ARTIK PRESTİJ MAÇLARINA ÇIKIYOR. DEMİR HOCADA NE KADAR GENİŞ ADAMMIŞ Kİ HALA TAKIMDAN AYRILAMIYOR YA BİR GEBELİĞİ VAR YADA VAKİT GEÇİRECEK YER ARIYOR AYIP DEMİR HOCA AYIP VALLA

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL