Genel Siyaset Tüm Manşetler

HATİP SOKAK’TAN UYSAL’A SÜPRİZ

Hatip Sokaktaki kahve toplantısı sırasında Hatip Gençleri mahallelerine gelen Ak Parti’nin genç adayına dev pankartlar asarak, destek verdi. AK Parti Kdz.Ereğli Belediye Başkan Adayı Opr.Dr.Hüseyin Uysal seçim çalışmalarına Pazar günü de devam..

HATİP SOKAK’TAN UYSAL’A SÜPRİZ

162_8060_dsc-0301

Hatip Sokaktaki kahve toplantısı sırasında Hatip Gençleri mahallelerine gelen Ak Parti’nin genç adayına dev pankartlar asarak, destek verdi.

AK Parti Kdz.Ereğli Belediye Başkan Adayı Opr.Dr.Hüseyin Uysal seçim çalışmalarına Pazar günü de devam etti.
 
Güne Bakkallar Manavlar ve Tuhafiyeciler Odasının kongresini ziyaret ederek başlayan Uysal daha sonra Yığılcalılar Eğitim Kültür ve Yardımlaşma, Kdz.Ereğli Fenerbahçeliler Derneği’ni ziyaret etti. Elmatepe Mahallesi’ndeki kahvehaneleri gezen Uysal’ı , Devrek Yol ayrımı ve Hatip Sokakta düzenlenen kahve toplantılarında büyük bir kalabalık karşıladı!.. 
 
“FESTİVALLER KÜLTÜR VE SANAT AĞIRLIKLI OLACAK.”
 
AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Opr.Dr.Hüseyin Uysal,AK Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır,Gülüç Belediye Başkanı Aydın Güngör ve beraberindeki Meclis Üyesi Adayları ile birlikte ziyaret ettiği Yığılcalılar Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nde yaptığı konuşmada, “ Şehir insanı,insanda şehri şekillendirir.Çevre dostu bir belediyecilik anlayışını hedefledik.”dedi.
 
Gelecek nesiller için daha güzel bir Ereğli hedeflediklerini söyleyen Uysal, “Ben hizmet yaparken günü kurtarma peşinde olmam. Seçim de düşünmem.Ereğli’nin 5 değil 50 yılını planlıyoruz. Gelişmişliği sadece sahilde değil her mahallede göreceksiniz.”dedi. 
 
Uysal burada bir vatandaşının “Festivallere bakışınız ne olacak.”sorusuna da yanıt veren Uysal, “Festival elbette ki olacak. Ama milyonlar dışarıya gitmeyecek.Kültür ve sanat ağırlıklı Ereğli’nin değerlerinin ön planda olduğu festivalle yapacağız.”yanıtını verdi.
 
 
“TEK SORUN BELEDİYE’NİN AK PARTİLİ OLMAMASI!..”
 
Vatandaşların kendilerine soru sormasını isteyen heyet, bir vatandaşın “Tek sorunumuz var. Oda belediyenin Ak Partili olmaması”, cevabı karşısında, “O sorunu da 31 Mart’ta aşacağız”, cevabı verdiler..
 
TAVLA TURNUVASINA KATILDI
 
AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Opr.Dr.Hüseyin Uysal, gün içinde Kdz.Ereğli Fenerbahçeliler Derneği’ni de ziyaret etti.Burada düzenlenen “Geleneksel Hikmet Dikmen Turnuvası’ hakkında bilgiler alan Uysal,Dernek Başkanı Aşkın Peker’le tavla oynadı.
 
“HEP MİLLET, HEP HİZMET”
 
AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Opr.Dr.Hüseyin Uysal,Devrek Yol Ayrımı Mevkii ve Hatip Sokak’ta ki kahve toplantılarında önemli mesajlar verdi.
Uysal hazırlanan proje kitapçığının dağıtıldığı toplantıda her bir projenin yeni iş alanı sağlayacağını söyledi.” AK Partili belediye ile Ereğli’yi çok parlak günler bekliyor.”diyen Uysal, “Ereğli Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biri olacak. Bu şehri dünya markası haline getireceğiz.”ifadelerine ver verdi.
 
“O ŞOV YAPTI, EREĞLİ KAYBETTİ “
 
Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır, düzenlenen toplantılarda yaptığı konuşmada, “30 Mart seçimleri Tünelden önce son çıkıştır.”dedi. 
Ereğli’nin 20 yılda çok şeyler kaybettiğini söyleyen Çakır, “ Erdemir’in bacasını mühürledi, zaten kaçırdığı yatırımcıyı hepten korkuttu. Suyu 30 kuruşa alıp 3.5 Tl’ye sattı, Emlak vergisi ile vatandaşın belini büktü. 20 yıldır şov yaptı, Ereğli kaybetti. Bu insanın artık sandığa gömmeliyiz o da gidip torun sevmeli.”şeklinde konuştu.
 
HATİP GENÇLERİNDEN UYSAL’A ‘DEV’ PANKART!..
 
Hatip Sokaktaki kahve toplantısı sırasında Hatip Gençleri mahallelerine gelen Ak Parti’nin genç adayına dev pankartlar asarak, destek verdi..
 
Pankartın önünde hatip gençleriyle fotoğraf çektiren Uysal, ilgiden dolayı çok mutlu olduğunu belirterek; teşekkür etti..
 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL