Spor

SPORDA GÜVENLİK TOPLANTISI YAPILDI

Ereğli’de Spor Güvenlik Kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, başkanlığında kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda, ilçe genelinde spor etkinliklerinde alınması gereken önlemlere ilişkin  kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ile değerlendirmede..

SPORDA GÜVENLİK TOPLANTISI YAPILDI

güvenlik toplantısı

Ereğli’de Spor Güvenlik Kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, başkanlığında kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda, ilçe genelinde spor etkinliklerinde alınması gereken önlemlere ilişkin  kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ile değerlendirmede bulunuldu.
Çay, yaptığı açıklamada, toplantıda ilçede bulunan Beyçayırı, Erdemir Stadı ve Kapalı Spor Salonunda oynanan karşılaşmalarda alınması gereken güvenlik önlemlerini  değerlendirdiklerini belirterek, “Alınan önlemlerin neler olduğunu bir kere daha değerlendirdik. 
İlçemizde oynanacak spor müsabakalarında Ereğli Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz görev alacak” diye konuştu. 
İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Engin Özkul, Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Timur Özgen, Ereğli Belediye Başkan Yardımcısı Özkan Özyağcı, kurum ve kuruluş temsilcilerinin katıldığı toplantı yaklaşık 1 saat sürdü. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL