Genel Gündem Tüm Manşetler

ŞANTAJ VE ÜFÜRÜKÇÜ

Kdz.Ereğli Bağlık Mahallesi’nde yıllardan beri yaşanan çarpık olaylardan biri yaşandı. İdddialara göre üfürükçü ve cinci bir hoca genç bir kadınla 1 yıl boyunca ‘Sevgilisiyle barıştırmak için muska yapmak amacıyla yattıktan..

ŞANTAJ VE ÜFÜRÜKÇÜ

gaziantep-te-hirsizlik-iddiasina-1-gozalti-5524666_2640_o

Kdz.Ereğli Bağlık Mahallesi’nde yıllardan beri yaşanan çarpık olaylardan biri yaşandı. İdddialara göre üfürükçü ve cinci bir hoca genç bir kadınla 1 yıl boyunca ‘Sevgilisiyle barıştırmak için muska yapmak amacıyla yattıktan sonra vazgeçen genç kadını tehdit edince polis duruma el koydu.

Polis, Ereğli’de Bağlık Mahallesi’nde tehdit ve dolandırıcılık suçlaması ile K.Ö. adlı sözde hoca hakkında yasal işlem yapıldı.

Edinilen bilgilere göre H.S., 2012 yılında erkek arkadaşı ile tekrardan barışmak istediğini bu sebeple büyü yaptırmak için K. Hoca lakaplı şahsın yanına gittiğini bu şahsın evinde vücudunun üzerine keçeli kalem ile cin isimleri yazdığını ve büyünün tutması için cinsel ilişkiye girilmesi gerektiğini söylediğini belirterek polise başvurdu.

H.S, bu kişiyle 1 yıl boyunca 1 ay ara ile değişik zamanlarda ilişkiye girdiklerini, 2013 yılında bu işlerin olmayacağını anlaması üzerine şahsın yanına bir daha gitmediğini, telefonunu engellediğini anlattı.

H.S, K.Hoca lakaplı bu kişiyle  6-7 aydır hiç görüşmediklerini, önceki akşam saatlerinde şüphelinin kendisine tehdit içerikli mesajlar gönderdiğini, ayrıca telefon ile görüştüklerinde de kendisini tehdit ettiğini beyan etmesi üzerine, şüpheli  kişi, polis tarafından yakalanarak olay ile ilgili tahkikata başlanıldı. 

Olayın duyulması ise daha önce yaşanan benzer olayları gündeme getirdi. Bu hocanın bu yolla başka kadınlarla da cinsel ilişkiye girebileceği iddiaları çok yönlü araştırılıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL