Genel Gündem Tüm Manşetler

SORUNLARINI BİRLİKTE ÇÖZECEĞİZ

Kdz. Ereğli  Belediye Başkanı Opr.Dr. Hüseyin Uysal, Mahalle Muhtarları, Kent Konseyi Yönetim Kurulu ve eşleri ile iftar yemeğinde bir araya geldi. Polis Evi’ndeki iftar yemeği öncesi masaları tek tek gezerek..

SORUNLARINI BİRLİKTE ÇÖZECEĞİZ

iftar3

Kdz. Ereğli  Belediye Başkanı Opr.Dr. Hüseyin Uysal, Mahalle Muhtarları, Kent Konseyi Yönetim Kurulu ve eşleri ile iftar yemeğinde bir araya geldi.

Polis Evi’ndeki iftar yemeği öncesi masaları tek tek gezerek davetlilerle selamlaşan Uysal, yemek sonrası da muhtarlar ve Kent Konseyi Üyeleri ile bir araya gelip Ereğli ve mahallelerin sorunlarına yönelik sohbet gerçekleştirdi.

Belediye Meclis Üyesi Eyüp Karaarslan’ın da katıldığı iftar yemeğinde konuşan Başkan Uysal, “Kent Konseyi yönetimi ile birlikte, Ereğli adına güzel şeylere imza atacağımıza inanıyorum ”derken, mahallelerdeki sorunları da, net formüller ve net hedeflerle çözme gayretinde olacaklarını söyledi.

Başkan Uysal, Mahalle Muhtarlarının kendi mahallelerindeki sorunların çözümü noktasında, etkin rol oynamaları isteğini bir kez daha vurguladı.

Uysal, bugünde (Cuma ) köy muhtarları ve İl Genel Meclis Üyelerine iftar yemeği verecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL