Spor

DEVLET’TE BOSTANCI DÖNEMİ

Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Ligde Kdz. Ereğli’nin tek temsilcisi olma ünvanını bu sezon elinde bulunduran Kdz Ereğli Devlet Hastanesispor’da ilginç gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.  Devlet Hastanesispor Kulübü Başkanı Dr. Recep..

DEVLET’TE BOSTANCI DÖNEMİ

ABDULLAH BOSTANCI

Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Ligde Kdz. Ereğli’nin tek temsilcisi olma ünvanını bu sezon elinde bulunduran Kdz Ereğli Devlet Hastanesispor’da ilginç gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. 

Devlet Hastanesispor Kulübü Başkanı Dr. Recep Erdoğan’ın yönetimi ile kulüpten ayrılmasının ardından Kulübü Vefa Sağlık Gönüllüleri Derneği Başkanı Abdullah Bostancı devir aldı. İlk olarak yönetim kurulunu oluşturan Abdullah Bostancı, radikal kararları ile dikkat çekiyor. Antrenör İlker Bozkurt ile yola devam etmeme kararı alan Bostancı, takımın başına Güven Kasapoğlu’nu (Elvis) getirdi. Kulübe hastanenin hiç bir faydası olmaması gerekçesi ile takımın ismini de değiştirme kararı aldı. Edindiğimiz bilgilere göre takımın yeni ismi ‘Kdz. Ereğli Vefaspor’ olarak değiştirilecek. Başkan Bostancı ise ilk resmi transfer teklifini Alaplı Belediyesporlu İmam lakaplı İsmail Sarıdağ’a yaptı. Gerçek Ereğli Gazetesi olarak yeni Başkan Abdullah Bostancı ve Antrenör Güven Kasapoğlu’na çıktıkları bu serüvende başarılar dileriz.

YORUMLAR (2)

  1. kemoo diyorki:

    baskan hersey iyi hos hayirli olsunda sayin guven kardesimde yanlis anlamasin ama bu is guven kardesimle olmaz yani bu lig tecrube ister

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL