Genel Siyaset Tüm Manşetler

SON DEME KADAR BELEDİYE İLE İYİ GEÇİNDİK!

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof Dr. Ercan Candan ve Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Kdz. Ereğli İlçe teşkilatı ile birlikte, DSP Kdz. Ereğli İlçe Yönetimini ziyaret etti.. Samimi bir..

SON DEME KADAR BELEDİYE İLE İYİ GEÇİNDİK!

UYSAL ERDOĞAN

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof Dr. Ercan Candan ve Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Kdz. Ereğli İlçe teşkilatı ile birlikte, DSP Kdz. Ereğli İlçe Yönetimini ziyaret etti..

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret sırasında açılış konuşmasını DSP İlçe Başkanı Mustafa Timuryaptı. Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof Dr. Ercan Candan’ın, sadece Ereğli’nin değil, tüm bölgenin, tüm siyasi partilerin milletvekili olduğunun altını çizen Timur; “Birebir görüşmelerimizde sayın vekilimize bunu sürekli söylüyordum. Ercan Candan, bölgemiz için bir değerdir. İnşallah 30 Mart’ta seçilecek belediye başkanımız da vekilimiz gibi olacaktır, ‘birilerinin’ değil, şehrin belediye başkanı olur.”, şeklinde konuştu..
 
“EREĞLİ 20 YILDA ÇOK ŞEY KAYBETTİ!..”
 
Timur’un konuşmasının ardından söz alan Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof. Dr. Ercan Candan; Ereğli’nin 20 yıldır çok kan kaybettiğinin altını çizerek; “Ereğli’de artık insanların birbirine güvendiği, kavga ortamının olmadığı, barış ve huzurun olduğu bir ortam için çaba sarf etmemiz gerekiyor. Ereğli bu kavgalardan çok yara aldı. Hangi siyasi parti olursa olsun ilk hedefi Ereğli’de huzur’u sağlamak olmalı”, şeklinde konuştu..
 
“SON DEME KADAR BELEDİYE İLE İYİ GEÇİNDİK!..”
 
“…Biz son deme kadar belediye ile iyi geçindik dikkat ederseniz. Seçildiğimiz günden itibaren Ereğli’ye bu belediyenin işidir, şunun, bunun işidir demedik. Belediyenin işini, kendi evraklarını kendim evrak memuru gibi bakanlık bakanlık kendim dolaştırdım.  O parti veya bu parti ayırımına girmedim hiçbir zaman. Bu yatırım Ereğli’ye gelecektir dedim.  Terminal için 7 milyon 200 bin lirayı kendimiz çıkarttık iller bankasından. Biz AKM’nin yerini kendimiz verdik. Pazaryerindeki yer için 10 milyon lirayı yine biz çıkarttık İller bankasından. Demedik ki bu muhalefetin belediyesidir diye.  Asla demedik ve biz Ereğli için ne gerekiyorsa onu yaptık.  Görev addettik kendimize. Hala öyledir, yolun sonunda ne olacaksa yine onu yapacağız” dedi.
 
“PROGRAMIMIZDA CHP’DE VARDI!..”
 
Ziyaret programında DSP ve MHP harici CHP’nin de olduğunun altını çizen Candan; “ Bugünkü ziyaret programımızda CHP ziyareti de vardı. Fakat Başkan beyin ufak bir rahatsızlığı olduğu için ziyareti ertelemek zorunda kaldık. Yanlış anlaşılmasın diye bu ayrıntıyı belirtmek istedim.”, şeklinde konuştu.. 
 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL