Spor

SEZON FİNALİNDE HER ŞEY KONUŞULDU

Gerçek Spor Programı sezon finalini yaptı. 2015-2016 futbol sezonu boyunca siz değerli okuyucularımız ile buluşan ve bölge futbolunu ele alan Gerçek Spor Programı sezon finalini Kdz Ereğli Belediyespor Kız Futbol..

SEZON FİNALİNDE HER ŞEY KONUŞULDU

GERÇEK SPOR

Gerçek Spor Programı sezon finalini yaptı.

2015-2016 futbol sezonu boyunca siz değerli okuyucularımız ile buluşan ve bölge futbolunu ele alan Gerçek Spor Programı sezon finalini Kdz Ereğli Belediyespor Kız Futbol Teknik Sorumlusu Necat Bakan ile gerçekleştirdi.

Programın daimi yorumcusu Ali Ünlü ve Program Modaretörü Kaan Kocaman sezon değerlendirmelerinde bulundular. 

Zonguldak Kömürspor’un yanı sıra Kdz Ereğli Belediyespor’un Erkek Futbol Takımında yapılan hatalar, Ereğli Belediyespor’un gelecek sezonda kiminle yola devam etmesi ve Kız Futbol Takımının son durumunun ele alındığı programda Antrenör Necat Bakan Türkiye Şampiyonu olan Merkez Anadolu Lisesi Öğretmenlerinin teşekkür paylaşımını da eleştirdi. Ereğli Belediyespor’un Alt Yapısının başarısız olduğunun konuşulduğu programda bir çok ele alındı. 

Süper Amatör Ligde sezon boyu yaşananlar ve Ereğli takımlarının hatalarının anlatıldığı programda Süper Amatör Lige yükselen Akınspor ve Bayatspor’da ele alındı. 

Kozlu Belediyespor ve Kilimli Belediyespor’un yanında takımların antrenörlerinin son durumları değerlendirildi.

Alaplı Belediyespor’un Play Of başarısının yanında Ereğli İkinci Amatör Kümedeki takımlarda yılın son programında değerlendirmeye alındı.

2.Amatör Küme U-19 Liginin dahi konuşulduğu programda son olarak Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanlığı seçimlerinde adaylıklarını açıklayan Kemal Demir, Tahir Buyurucu ve Abdülkerim Yılmaz için çeşitli yorumlarda bulunuldu.

Tüm bunları ve daha fazlasını HD kalitesinde alttaki videomuzdan izleyebilirsiniz. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL