Spor

KEMAL DEMİR ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Zonguldak  Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu  Başkanlığı seçimleri 5 Haziran’da yapılacak. Seçimler  öncesinde  Başkanlık için adaylık açıklamaları yapılmaya başlandı. Merkezspor Kulüp Başkanı  Abdülkerim Yılmaz’dan sonra Futbol il temsilcisi  Kemal Demir’de 5..

KEMAL DEMİR ADAYLIĞINI AÇIKLADI

demir-adayligini-aci-f1822a5dbec590bfd033

Zonguldak  Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu  Başkanlığı seçimleri 5 Haziran’da yapılacak.

Seçimler  öncesinde  Başkanlık için adaylık açıklamaları yapılmaya başlandı.

Merkezspor Kulüp Başkanı  Abdülkerim Yılmaz’dan sonra Futbol il temsilcisi  Kemal Demir’de 5 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde aday olacağını açıkladı.  

Kendisini  destekleyen, Çatalağzı Demirspor Kulübü, Gelikspor Kulübü, Nebioğluspor Kulübü, Kepezspor Kulübü, Çaycumaspor Kulübü, Gümelispor Kulübü, Akınspor Kulübü, Musluspor Kulübü Başkan veya yöneticileri  ile birlikte bir açıklama yapan Kemal Demir, şu bilgilere yer verdi;

” Amatör Spora geçmiş bu yana vermiş olduğum hizmetler var. Yaklaşık 8 yıldır Futbol İl Temsilciliği, Tertip Komitesi Başkanlığı görevini yürütüyorum. 9 senedir de Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nda Başkan Vekili olarak görev yapıyorum.5 Haziran’da yapılacak seçimde arkadaşlarımla birlikte gördüğüm lüzum üzerine aday olmaya karar verdik. Bu adaylık sürecinde düşüncelerimiz, planlarımız mevcut. Mevcut  yönetimdeki arkadaşlarla düşüncelerimiz aynı olmadığı için ayrılma kararı aldık. Zonguldak’ta amatör spora hizmet yapılacaksa  biz herkese saygılıyız. Biz diyoruz ki, ekibimizle birlikte daha iyi işler yapacağımızı düşündüğümüz için bu göreve talip olduk. Dilerim ki 5 Haziran’da yapılacak Genel Kurul’da Amatör Spor Kulüpleri bizi tercih eder. Tercih etmeseler bile kimseyle küskünlüğümüz olmaz. Biz bunun bilincindeyiz.

Spor, dostluk ve kardeşliktir. Eğer bunun dışına çıkmaya çalışırsak, o zaman spor yapmanın sporla uğraşmanın bir amacı yoktur. Zonguldak’ta amatör spora hizmet etmek için aday olduk. Bunun için bu yarışa girdik. Zonguldak spor camiasına hayırlı olsun. Benim diğer  adaylar Abdülkerim Yılmaz’la ne de Tahir Buyuru ile şahsi bir sıkıntım yok. Bizi destekleyen bazı arkadaşlar deşifre olmaktan çekindikleri için buraya geldiler. Biz burada değişiklik, yenilik yapamayacaksak bu işe girmemizin bir anlamı yok. Kimseyle de küs değiliz. Bize Başkanlık odasında  basın açıklaması yaptırdığı için ASKF Başkanı Tahir Buyurucu’ya ayrıca teşekkür ediyorum, Bize Başkanlık odasında açıklama yapma nezaketinde bulundu. Buda bir jesttir.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL