Genel Gündem Siyaset Tüm Manşetler

SEVGİLİLER GÜNÜNDE BIRAKIYOR

Ak Parti Zonguldak İl Başkanı Hamdi Uçar, 14 Şubat tarihinde İl Başkanlığı görevini bırakacağı genel kurula Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılacağını açıkladı. Uçar, Ak Parti Kdz.Ereğli Kadın Kolları seçimlerinde yaptığı konuşmasında..

SEVGİLİLER GÜNÜNDE BIRAKIYOR

hamdi-ucar-baskan-akdemir-i-topa-tuttu-6539583_o

Ak Parti Zonguldak İl Başkanı Hamdi Uçar, 14 Şubat tarihinde İl Başkanlığı görevini bırakacağı genel kurula Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılacağını açıkladı. Uçar, Ak Parti Kdz.Ereğli Kadın Kolları seçimlerinde yaptığı konuşmasında 14 Şubat tarihinde İl Başkanlığı görevini bırakacağını ve görevi bir başka arkadaşına devredeceğini söyledi.

AK Parti’ye içerden ve dışardan fitne sokmaya çalışanları olduğunu ve partilerinin başarı elde etmemesi için mücadele verdiğini dile getiren Uçar, bu tür girişimlerin bu güne kadar boşa çıktığı gibi bundan sonrada boşa çıkacağını söyledi. Uçar ayrıca AK Parti Zonguldak İl Teşkilatı’nın 14 Şubat’ta yapılacak olan kongresine Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun da katılacağını dile getirdi. Partisinin kurulduğu günden bu yana oy oranını artırdığını, en son yapılan seçimlerde ise Türkiye ortalamasının üzerinde bir oy oranı alarak başarı elde ettiğini anlatan Uçar, 2015 seçimlerinden de başarı ile çıkacaklarını vurguladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL